Bezpłatna konsultacja

Wróć do wszystkich postów

Nie „co chcesz ZROBIĆ” w 2017, ale „KIM chcesz być”…?

W tym artykule dowiesz się

I mamy kolejny nowy rok, a z nim z pewnością kolejne postanowienia. I dobrze, ale ja od poprzedniego roku zarzuciłam je, bo coś mnie w nich uwierało, czy inaczej – czegoś w nich brakowało, były jakby oderwanym elementem pewnej całości – wyznaczane w określonym czasie, odnosiły się do tego, co chcę osiągnąć etc. A gdyby tak inaczej? A gdyby zamiast zastanawiać się nad tym, co chcę i zamierzam zrobić, wpierw pomyśleć o tym, KIM chcę być? Co jest moją wartością w życiu? Co takiego chcę dać z siebie na tym świecie, moim klientom, zespołowi, firmie? Co mam takiego, czym chciałbym się z innymi dzielić i stąd dopiero, jakie kroki potrzebują podjąć, aby to osiągnąć? Czy ryzyko niepowodzenia noworocznych postanowień nie jest właśnie ukryte w tym, że pomijamy odpowiedź na to najważniejsze pytanie – KIM chcę być?

Historia już nie raz pokazała, że liderami stali się Ci, którzy nie tyle wyznaczali sobie kolejne zadania do wykonania, ale wiedzieli, co jest ich wartością w życiu, co chcą osiągnąć i wierność temu dawała im energię, siłę do podejmowania kolejnych kroków ku temu, aby o te wartości walczyć.

Co jest Twoją wartością? W czym tkwi Twój potencjał, czym są Twoje talenty? Kiedy odpowiesz sobie na te pytania, dopiero wówczas stwórz listę tego, czego potrzebujesz, aby swoją życiową misję zrealizować.

[grwebform url=”https://app.getresponse.com/view_webform_v2.js?u=Srbzv&webforms_id=9416405″ css=”on” center=”off” center_margin=”200″/]

Czytaj także:

Poznaj produkty przydatne w zarządzaniu zespołami ludzi, diagnozie ich kompetencji i rekrutacji:

Sprawdź, jak nasze rozwiązania usprawnią Twoją biznesową codzienność

Przeczytaj również

Sprawdź, jak nasze rozwiązania usprawnią Twoją biznesową codzienność. Wypełnij formularz lub zadzwoń: 534 455 903

W ciągu 24h odezwiemy się do Ciebie – działamy naprawdę szybko!