Szkolenia miękkie i Certyfikacja DISC D3 pomagają ułożyć optymalną współpracę z każdym pracownikiem

Biorąc udział w naszych szkoleniach z kompetencji miękkich, nauczysz się, jak korzystając umiejętnie z różnic osobowości pracowników, rozwijać siebie, zespół i całą firmę. A uczestnicząc w certyfikacji DISC D3, dodatkowo zdobędziesz umiejętność pracy z narzędziem psychometrycznym i wykorzystania go w różnych procesach – od rekrutacji po rozwój menedżerów.

Szkolenia miękkie i Certyfikacja DISC D3 to klucz do rozumienia zachowań i postaw pracowników w Twojej organizacji

Zastanawiasz się, jak rekrutować, by nowi pracownicy nie tracili zaangażowania po kilku miesiącach współpracy? Szukasz pomysłów na to, by każdy w zespole brał odpowiedzialność za wspólny cel? Kompetencje miękkie (power skills) pracowników możesz diagnozować, mierzyć i warto się tego nauczyć, by mieć klucz do rozumienia ludzkich zachowań, motywacji i postaw.
Grafika symoblizująca zespół pracujący razem, z liderem na czele.

Certyfikacja DISC D3
– rozumienie modelu zachowań od podstaw

Certyfikacja DISC D3 daje umiejętności do samodzielnego korzystania z modelu DISC. Dzięki nim wdrożysz informacje o różnicach osobowości we wszystkich procesach HR na rzecz budowania silnego biznesu.

Weź udział w certyfikacji, jeśli chcesz wiedzieć:

jak zwiększyć przywiązanie do firmy i zaangażowanie w pracę

jak zatrudnić odpowiednią osobę za pierwszym razem

dlaczego ludzie odchodzą z pracy i jak zatrzymać najlepszych

jak rozwijać liderów, by on i jego pracownicy osiągali lepsze wyniki

skąd pojawiają się konflikty w zespole i jak je rozwiązywać

jak podnieść jakość zaangażowania i współpracy pomimo różnic

jak planować rozwój poszczególnych pracowników w zgodzie z ich talentami

Szkolenie dla menedżerów Everest lidera
- czyli rozwój kompetencji uwzględniający różnice osobowości

Zamów szkolenie dla menadżerów Everest lidera, jeśli:

Chcesz poznać, co jest Twoją najmocniejszą stroną i na czym masz budować swoją skuteczność, by efektywniej zarządzać sobą i zespołem

Chcesz zidentyfikować obszary do rozwoju i opracować plan rozwoju kompetencji, by osiągać więcej, mniejszym nakładem sił

Szukasz klucza do komunikacji z osobami o różnych osobowościach i wiedzy o tym, jak motywować poszczególne osoby w Twoim zespole czy rozwiązywać nieporozumienia

Oczekujesz dobrych praktyk, rekomendacji konkretnych zachowań, dopasowanych do Twojej osobowości

Chcesz otrzymać narzędzia do pracy z zespołem, by dogadywać się z każdym bez rezygnowania ze swoich wartości i potrzeb

Grafika przedstawiająca zespół współpracujący przy uzupełnianiu brakujących części do układanki, co symbolizuje praktyczne umiejętności rozwiązywania problemów.

Szkolenia dla zespołów Siła różnic w zespole – czyli jak podnieść jakość współpracy uwzględniając różnice osobowości

Zamów szkolenia dla zespołów, jeśli chcesz:

Wesprzeć współpracowników w braniu odpowiedzialności za wspólny cel oraz jeśli

Zależy Ci na tym, by zespół nauczył się konstruktywnie odpowiadać na trudności

Wesprzeć menadżera w rozumieniu perspektywy pracowników, a pracowników w zrozumieniu perspektywy szefa

Podnieść jakość komunikacji w zespole, by realizować wspólnie nawet najbardziej ambitne cele

Sprawdź, jak nasze rozwiązania usprawnią Twoją biznesową codzienność

Po wypełnieniu formularza 

w ciągu 24h odezwiemy się do Ciebie – działamy naprawdę szybko!

FAQ

Kompetencje miękkie to zestaw umiejętności społecznych, komunikacyjnych, osobistych, emocjonalnych i przywódczych, które są kluczowe w efektywnym funkcjonowaniu w środowisku zawodowym. Pomagają płynnie porozumiewać się w każdej sytuacji, zarówno podczas codziennych rozmów, jak i skomplikowanych negocjacji biznesowych. Wzmacniają zaufanie i lojalność w zespołach, umożliwiając szybszą adaptację do zmieniających się wyzwań biznesowych. Lider zespołu, który posiada silne kompetencje miękkie staje się przewodnikiem i mentorem, a nie tylko przełożonym wykonującym swoje zadania. W dzisiejszych czasach kompetencje miękkie są niezbędne do budowania silnych, zaangażowanych i zwinnych zespołów.

Nasza oferta szkoleń miękkich obejmuje dwa rodzaje szkoleń, z których każde jest zaprojektowane z myślą o innej funkcji pełnionej w firmie. Szkolenie „Everest lidera” przeznaczone jest dla menedżerów, kadry zarządzającej, liderów zespołów, kierowników projektów i wszystkich osób na stanowiskach kierowniczych, którzy są odpowiedzialni za budowanie zespołów i ważna jest w ich pracy umiejętność zarządzania. Z kolei szkolenie „Siła różnic w zespole” jest skierowane do członków zespołów i ich liderów/menadżerów, specjalistów ze wszystkich działów, którzy chcą skuteczniej współpracować, wzmocnić umiejętności komunikacyjne i wykorzystywać swoje mocne strony na rzecz osiągania wspólnych celów.

Podczas szkoleń rozwijane są zagadnienia z obszaru kompetencji miękkich takich jak m.in. inteligencja emocjonalna, komunikacja interpersonalna i rozwiązywanie konfliktów.

Niezależnie od tego, czy chcesz zamówić szkolenie dla menedżerów, czy szkolenie dla zespołów, wypełnij formularz kontaktowy, informując nas w treści wiadomości, które szkolenie z umiejętności miękkich chcesz zamówić.

Tak, szkolenia miękkie pomaga doskonalić umiejętność rozwiązywania konfliktów. Szkolenia miękkie uczą również, jak rozpoznać i zarządzać własnymi reakcjami emocjonalnymi oraz jak budować i utrzymywać pozytywne relacje, nawet w trudnych warunkach. W rezultacie, menedżerowie i pracownicy są lepiej przygotowani do osiągania porozumienia, minimalizując negatywny wpływ konfliktów na środowisko pracy. Jeśli w Twoim zespole często dochodzi do konfliktów, inwestycja w szkolenia miękkie dla swoich pracowników może być kluczowym krokiem w kierunku lepszego zrozumienia siebie nawzajem, efektywniejszego komunikowania się i skutecznego radzenia sobie z różnicami. Nasze szkolenia miękkie wzmacniają również pozostałe umiejętności interpersonalne, które są kluczowe w rozwiązywaniu konfliktów.

Dokładną cenę szkolenia z kompetencji miękkich z przyjemnością przedstawimy po poznaniu potrzeb biznesowych, liczby uczestników oraz miejsca przeprowadzenia szkolenia. Żeby poznać koszt szkolenia, wypełnij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się w ciągu 24h, a często znacznie szybciej.