Bezpłatna konsultacja

Szkolenia miękkie i Certyfikacja DISC D3 pomagają ułożyć optymalną współpracę z każdym pracownikiem

Biorąc udział w naszych szkoleniach z obszaru kompetencji miękkich, doświadczysz, jak w codziennej współpracy przejawiają się różnice osobowości i nauczysz się korzystać z tych informacji dla osobistego rozwoju i rozwoju zespołu. A uczestnicząc w certyfikacji DISC D3, dodatkowo zdobędziesz umiejętność pracy z narzędziem psychometrycznym i wykorzystania go w różnych procesach – od rekrutacji po rozwój menedżerów.

Szkolenia i Certyfikacja DISC D3 to klucz do rozumienia zachowań i postaw pracowników w Twojej organizacji

Zastanawiasz się, jak rekrutować, by pracownicy nie tracili zaangażowania po kilku miesiącach współpracy? Szukasz pomysłów na to, by każdy w zespole brał odpowiedzialność za wspólny cel?

Certyfikacja DISC

To zdobycie umiejętności do samodzielnego korzystania z modelu DISC i klucz do wdrożenia informacji o różnicach osobowości we wszystkich procesach HR na rzecz budowania silnego biznesu.

Szkolenia dla menadżerów

Everest lidera — czyli rozwój kompetencji uwzględniający różnice osobowości. Szkolenie dla liderów i menadżerów, którzy chcą rozwinąć swoje praktyczne umiejętności zarządzania, łatwiej komunikować się z różnymi osobowościami w zespole, skutecznie motywować pracowników i szybciej rozwiązywać konflikty.

Szkolenia dla zespołów

Siła różnic w zespole – czyli podnoszenie jakości współpracy uwzględniając różnice osobowości. Szkolenie dla zespołów, które chcą poprawić komunikację, nauczyć się brać odpowiedzialność za wspólne cele, konstruktywnie reagować na wyzwania i skutecznie realizować nawat najbardziej złożone projekty zespołowe.

Certyfikacja DISC D3 – rozumienie modelu zachowań od podstaw

Weź udział w certyfikacji, jeśli chcesz wiedzieć:

proces wdrożenia

Szkolenie dla menedżerów Everest lidera - czyli rozwój kompetencji uwzględniający różnice osobowości

Zamów szkolenie dla menadżerów Everest lidera, jeśli:

Szkolenia dla zespołów Siła różnic w zespole –czyli jak podnieść jakość współpracy uwzględniając różnice osobowości

Zamów szkolenia dla zespołów, jeśli chcesz:

Sprawdź, co mówią o nas inni

Testy DISC D3 to nie tylko naukowy model zachowań oraz narzędzie psychometryczne do wykorzystania w każdym procesie HR, ale również filozofia współpracy i podejścia do człowieka.

Nasz zespół managerów docenił czułość narzędzia DISC D3 w diagnozie potencjału poszczególnych osób i całego zespołu. Jesteśmy różni, stąd akceptacja, zrozumienie tej różnorodności jest ważne dla efektywnej pracy zespołu i realizacji wspólnego celu.

Agnieszka Warchoł

HR Manager

BWI Poland Technologies Sp. z o.o.

Z narzędzi EFFECTIVENESS korzystamy w prowadzonych przez nas procesach rekrutacyjnych, projektach skierowanych na rozwój talentów i dobór ścieżki kariery, rozwój kompetencji liderskich oraz podnoszenie jakości pracy zespołowej. W naszej relacji z firmą EFFECTIVENESS szczególnie cenimy to, że nie ogranicza się do zakupu produktu czy odbytego szkolenia certyfikacyjnego. Ta współpraca to wartościowa wymiana wiedzy, doświadczeń z dużym rozumieniem potrzeb Klienta i procesów biznesowych.

Agnieszka Krzemień

Right Management Leader

Jolanta Jastrzębska

Career&Talent Development Consultant

ManpowerGroup

Z firmą EFFECTIVENESS zrealizowaliśmy współpracę w zakresie wykorzystania badań kompetencji DISC D3 w komunikacji wewnętrznej i rekrutacji. Wiedza z badania DISC D3 stanowi dla mnie punkt wyjścia do przygotowywania strategii, które przynosi wymierne efekty dla całej firmy. Na uznanie zasługuje profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy, w tym otwartość i uważność na potrzeby Klienta.

Robert Wójcik

Dyrektor Zarządzający oddziałem

Bawaria Motors

Firma EFFECTIVENESS przeprowadziła dla nas diagnozę 360 Indicator w połączeniu z badaniem kompetencji DISC D3. Wyniki projektu badawczego pomogły nam w zdefiniowaniu, co już dziś jest naszą mocną stroną, jakimi wartościami się kierujemy, i w którym kierunku chcemy się rozwijać. A dodatkowo, stały się punktem wyjścia dla przeprowadzenia kolejnych działań na rzecz rozwoju kompetencji liderskich i jeszcze lepszej pracy zespołowej. Doceniam zespół EFFECTIVENESS za szybkość działania, uważność na nasze potrzeb i elastyczność w podejściu do realizacji założonych celów.

Magdalena Domagała

Dyrektor Działy Zasobów Ludzkich

Jungheinrich Polska

Firma EFFECTIVENESS przeprowadziła dla naszego działu HR certyfikację DISC i jest dostawcą tego narzędzia do diagnozy kompetencji w naszej organizacji. Praca z modelem pomaga lepiej rozumieć siebie i tych, z którymi współpracujemy, komunikować w sposób, który uszanuje potrzeby drugiej strony. Dodatkowo, analiza DISC pomaga zdefiniować mocne strony poszczególnych pracowników, wartości, jakie wnoszą do zespołu oraz to, jakiego wsparcia każdy z nas potrzebuje od innych, aby stawać się coraz silniejszym zespołem.

Marzena Borek

Szef Biur Rozwoju Pracowników i Organizacji

TAURON Obsługa Klienta

Czułości narzędzia i praktyczności jego zastosowania w codziennej współpracy doświadczył nasz zespół HR w czasie certyfikacji DISC D3 a następnie inne zespoły w firmie, które zaprosiliśmy do udziału w projekcie „Siła różnic w zespole”. Dziękujemy zespołowi EFFECTIVENESS za szybkość działania i elastyczność na każdym etapie współpracy.

Katarzyna Bucka

Head of HR&Recruitment w j-labs

j-labs Sp. Z o.o

Sprawdź, jak nasze rozwiązania usprawnią Twoją biznesową codzienność. Wypełnij formularz lub zadzwoń: 534 455 903

W ciągu 24h odezwiemy się do Ciebie – działamy naprawdę szybko!

Często zadawane pytania

Kompetencje miękkie to zestaw umiejętności społecznych, komunikacyjnych, osobistych, emocjonalnych i przywódczych, które są kluczowe w efektywnym funkcjonowaniu w środowisku zawodowym. Pomagają płynnie porozumiewać się w każdej sytuacji, zarówno podczas codziennych rozmów, jak i skomplikowanych negocjacji biznesowych. Kompetencje miękkie wzmacniają zaufanie i lojalność w zespołach, umożliwiając szybszą adaptację do zmieniających się wyzwań biznesowych. Lider zespołu, który posiada silne kompetencje miękkie staje się przewodnikiem i mentorem, a nie tylko przełożonym wykonującym swoje zadania. W dzisiejszych czasach kompetencje miękkie są niezbędne do budowania silnych, zaangażowanych i zwinnych zespołów, a także pomagają w życiu codziennym np. poprzez lepsze radzenie sobie ze stresem i emocjami.

Nasza oferta szkoleń miękkich obejmuje dwa rodzaje szkoleń, z których każde jest zaprojektowane z myślą o innej funkcji pełnionej w firmie. Szkolenie z kompetencji miękkich „Everest lidera” przeznaczone jest dla menedżerów, kadry zarządzającej, liderów zespołów, kierowników projektów i wszystkich osób na stanowiskach kierowniczych, którzy są odpowiedzialni za budowanie zespołów i ważna jest w ich pracy umiejętność zarządzania. Z kolei szkolenie „Siła różnic w zespole” jest skierowane do członków zespołów i ich liderów/menadżerów, specjalistów ze wszystkich działów, którzy chcą skuteczniej współpracować, wzmocnić umiejętności komunikacyjne i wykorzystywać swoje mocne strony na rzecz osiągania wspólnych celów.

Niezależnie od tego, czy chcesz zamówić szkolenie dla menedżerów, czy szkolenie dla zespołów, wypełnij formularz kontaktowy, informując nas w treści wiadomości, które szkolenie z umiejętności miękkich chcesz zamówić.

Tak, szkolenia miękkie pomagają doskonalić umiejętność rozwiązywania konfliktów. Szkolenia miękkie uczą również, jak rozpoznać i zarządzać własnymi reakcjami emocjonalnymi oraz jak budować i utrzymywać pozytywne relacje, w każdym miejscu pracy. W rezultacie, menedżerowie i pracownicy są lepiej przygotowani do osiągania porozumienia, minimalizując negatywny wpływ konfliktów na środowisko pracy. Jeśli w Twoim zespole często dochodzi do konfliktów, inwestycja w szkolenia miękkie dla swoich pracowników może być kluczowym krokiem w kierunku lepszego zrozumienia siebie nawzajem, efektywniejszego komunikowania się i skutecznego radzenia sobie z różnicami. Nasze szkolenia miękkie wzmacniają również pozostałe umiejętności interpersonalne i kompetencje miękkie, które są kluczowe w rozwiązywaniu konfliktów.

Dokładną cenę szkolenia z kompetencji miękkich z przyjemnością przedstawimy po poznaniu potrzeb biznesowych, liczby uczestników oraz miejsca przeprowadzenia szkolenia. Żeby poznać koszt szkolenia, wypełnij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h, a często znacznie szybciej.