O NAS

Effectiveness Anna Sarnacka - Smith

We wszystkim co robimy, wierzymy, że kluczem do sukcesu są ludzie. Jesteśmy przekonani, że przewagę konkurencyjną zapewnia dziś właściwie dobrany zespół, w którym każdy ma szansę wykorzystać swój naturalny potencjał. Naszą misję realizujemy, badając potencjalną efektywność kandydatów w rekrutacji, diagnozując mocne strony obecnych pracowników i ich liderów, wykorzystując w tym celu test kompetencji DISC i test kompetencji DISC D3 (DISC/TEAMS/VALUES/BAI). Szkolimy zespoły w zakresie tych umiejętności, których naprawdę potrzebują do realizacji celów, tworzymy plan rozwoju ich kompetencji i przeprowadzamy ewaluację efektów.

 

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem PeopleKeys®, światowego lidera w strategicznym wykorzystaniu testów kompetencji DISC D3 (DISC/TEAMS/VALUES/BAI), skutecznych narzędzi online, sprawdzonych w sytuacjach, kiedy chcesz:

  • Zatrudnić za pierwszym razem właściwą osobę na konkretne stanowisko lub zatrzymać najlepszych pracowników
  • Podnieść efektywność zespołu sprzedażowego i obsługi klienta oraz wiedzieć, jak zmotywować poszczególnych pracowników
  • Szybko i skutecznie wdrożyć zmiany w zespole/firmie
  • Rozwiązać konflikt w zespole
  • Rozwijać umiejętności przywódcze etc.

Dostarczamy testy rekrutacyjne dla firm, organizacji działających na polskim rynku, jak i rynkach międzynarodowych, dysponując badaniem DISC w ok. 20 językach. Wśród nich znajdziesz badanie DISC D3, jego wcześniejszą wersję badanie DISC oraz wspierające je narzędzia dla menedżerów takie jak ocena 360 stopni, mapa zespołu oraz szkolenia dla menedżerów i szkolenia dla zespołów. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o proponowanych rozwiązaniach przeczytaj artykuły o DISC D3 i DISC, 4 typy osobowości DISC a także poznaj ich podobieństwa i różnice w artykule DISC vs. DISC D3. Przed skorzystaniem z możliwości badań kompetencji zrób certyfikację DISC. Polecamy również książki Everest Lidera oraz Siła różnic w zespole autorstwa Anna Sarnacka – Smith.

NASZ ZESPÓŁ

Zuzanna Mazurek

Certified Senior DISC D3 Behavioral Consultant

tel. +48 602 551 401

Julia Góra

Senior Project Leader

tel. +48 534 455 903

Marta Chojnacka

Communication Manager

tel. +48 570 819 360

 

WYBRANI KLIENCI

AVON

Bawaria Motors

BNI Polska

Celon Pharma

Clariant

Dynatrace

eSky.pl

Fresenius Kabi

GECOS

j-labs

Jungheinrich Polska

 

Keller Williams Poland

ManpowerGroup

Multikino

Orange

PayU

Prime Cargo

SGB-Bank

SOS Wioski Dziecięce

TAURON

Vinci Facilities

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA
I OTRZYMAJ BEZPŁATNIE „12 DOBRYCH PRAKTYK W KORZYSTANIU Z BADAŃ KOMPETENCJI”

Jeśli szukają Państwo inspiracji, chcą być informowani o nowych trendach w zarządzaniu kompetencjami, rekrutacji, coachingu, oraz nowych usługach, produktach i promocjach, prosimy o zapisanie się do naszego newslettera.

W każdej chwili będą mogli Państwo zrezygnować z otrzymywania naszych wiadomości.