W czym możemy Cię wesprzeć?

Specjalizujemy się w diagnozie kompetencji miękkich w oparciu o model DISC. Informacje, które pozyskujemy z testu DISC D3, wspierają działy HR i liderów w budowaniu silnego biznesu już od procesu rekrutacji aż po rozwój kompetencji. Prowadzimy działania szkoleniowo-doradcze w kontekście bieżących wyzwań i celów organizacji lub przygotowujemy do samodzielnego korzystania z testów DISC D3 i oceny 360 stopni.

Nasze wartości

Eksperckość

Posiadamy badania walidacyjne na grupie polskiej i międzynarodowej potwierdzające wiarygodność testu kompetencji DISC i DISC D3, dzięki czemu masz pewność co do wiarygodności informacji.

Partnerstwo

Jesteśmy praktykami biznesu, dzięki czemu dobrze rozumiemy wyzwania Klientów, niuanse związane z pracą zespołową, różnorodnością stylów liderskich, relacjami między poszczególnymi szczeblami w organizacji.

Rozwój

Dzielimy się wiedzą na temat istoty badań kompetencji. Przygotowujemy materiały na temat dobrych praktyk korzystania z testów kompetencji i oceny 360 stopni w różnych procesach HR, praktycznego ich zastosowania.

Książka Zaangażowany zespół

Zaangażowany zespół to przewodnik po modelu zachowań DISC D3. Pomaga zrozumieć istotę różnic osobowości i to, w których obszarach funkcjonowania organizacji wręcz nie opłaca się pomijać tego aspektu pracy z ludźmi.
Czytając, dowiesz się, jak pracować w duchu DISC D3 i kiedy korzystać z tego narzędzia, by wspierało ono cel, czyli pracę w środowisku, w którym nie musimy walczyć o zaangażowanie, lecz wspieramy to, co decyduje o wysokim zaangażowaniu każdego z członków zespołu, bez względu na pełnioną rolę.

To również kompendium wiedzy o tym:

Nasz zespół

Anna Sarnacka-Smith

Master Certified DISC D3 Behavioral Consultant

Jestem założycielką firmy EFFECTIVENESS, konsultantem HR, trenerem biznesu, Master DISC D3 Consultant. Głównym narzędziem, z którego korzystam, realizując mój zawodowy cel, jest badanie kompetencji DISC D3, które wprowadziłam na rynek polski. Sama doświadczyłam siły tego badania w stawianiu się liderem dla zespołu, rozumieniu tego, dlaczego z jednymi osobami rozumiem się bez słów, a z innymi współpraca niesie dużo napięcia. Dzielę się tym w czasie konsultacji, sesji mentoringowych czy warsztatów dla managerów, zespołów, działów HR, Agile coachów itd.

Małgorzata Adamczyk

Konsultant HR, certyfikowany konsultant DISC D3, trener, coach

Dyplomowany coach i trener biznesu, DISC D3 konsultant, psycho i socjoterapeuta, magister ekonomii. Od 12 lat przedsiębiorca w branży edukacyjnej prowadzący zespoły nauczycieli i pracowników oświaty. Swoim doświadczeniem jako lider i menadżer oraz talentem do odnajdywania mocnych stron innych ludzi, w Effectiveness wspiera Klientów w rozumieniu korzyści płynących z różnic osobowości oraz jak je przekuć na realizację celów organizacji przy zaspokojeniu osobistych motywacji ludzi w zespole. Wybrani Klienci: GOPR, Urząd Miasta w Żywcu, Fischer Automotive, Recevent, Szkoła Jazdy Gazelka, Szybki Angielski, Boeing

Marta Chojnacka

Communication Manager

Jestem Communication Managerem w EFFECTIVENESS, a obszar moich działań to szeroko pojęta komunikacja marketingowa oraz Public Relations. Moim zadaniem jest, aby informacje o badaniu kompetencji DISC D3 docierały do jak najszerszego grona odbiorców. Jestem bowiem przekonana o skuteczności tego narzędzia w odkrywaniu potencjału liderów oraz umiejętności członków ich zespołów, których naprawdę potrzebują do realizacji celów.
Wytrzymałość w dążeniu do założonych przedsięwzięć i otwartość na nowe kontakty biznesowe, umożliwiają mi, obok prowadzenia działań komunikacyjnych, wspieranie zespołu przy procesach przetargowych. Jestem współodpowiedzialna za finalny kształt propozycji złożonej obecnym i potencjalnym Klientom.

Julia Góra

Senior Project Leader

Jestem Senior Project Leaderem i zajmuję się rozwojem i wsparciem społeczności Konsultantów) DISC D3 poprzez prowadzenie działań digital marketingowych. Razem ze swoim wysokim C (Styl sumienny w modelu DISC) dbam o to, żeby jakość dostarczanych przez nas usług, była na najwyższym poziomie.

Zuzanna Mazurek

Certified Senior DISC D3 Behavioral Consultant

Jestem coachem PCC ICF, trenerem, specjalistą od komunikacji. Od kilku lat wspieram managerów i członków zarządów firm w podnoszeniu efektywności osobistej, ich zespołów i całej organizacji. Ponad dziesięć lat pracowałam w branży public relations – zarówno w jednej z czołowych agencji PR, jak w międzynarodowej korporacji. Odpowiadałam za realizację strategii komunikacji, CSR, komunikację kryzysową. Prowadziłam projekty na skalę kraju i większe, międzynarodowe. Cieszę się, kiedy Klienci dzięki diagnozie DISC D3 i badaniu 360 Indicator stają się skuteczniejszymi liderami, managerami, kiedy zespoły pracują efektywniej i mniejszym wysiłkiem osiągają zakładane rezultaty.

Anna Rybak

HR Consultant, DISC D3 Consultant, Trainer

Certyfikowany konsultant DISC D3, trener biznesu. Specjalizuje się w projektach dedykowanych podnoszeniu jakości pracy zespołowej. Wspiera zespoły, ich liderów oraz certyfikowanych Konsultantów DISC D3 w interpretacji wyników badań kompetencji, wdrażaniu informacji pozyskanych z DISC D3 w poszczególnych procesach HR. W EFFECTIVENESS odpowiada również za proces Account Management, na bieżąco badając potrzeby naszych Klientów, edukując w obszarze dobrych praktyk korzystania z badań kompetencji.

Anna Rydlewska - Chabros

Account Manager

Myśląca analitycznie Perfekcjonistka z ogromną chęcią zdobywania wiedzy – to ja, Ania. Dzięki badaniu DISC D3 mogę moje atuty świadomie wykorzystywać w pracy zawodowej i to właśnie za ich sprawą zasiliłam Zespół EFFECTIVENESS. Mój wewnętrzny Analityk sprawia, że mam łatwość w poruszaniu się w procesach i ich usprawnianiu. Jestem dokładna i sumienna, co powoduje, że obsługiwane przeze mnie projekty mają najwyższe standardy. Odpowiadam za proces zamawiania i realizacji badań kompetencji, tworzenie raportów i organizację szkoleń, w tym certyfikacji DISC D3. Moje zamiłowanie do języków obcych pozwala na obsługę klientów zarówno polskich, jak i zagranicznych oraz wsparcie Zespołu w przygotowaniu dokumentów w języku angielskim.

Sprawdź, co mówią o nas inni

Testy DISC D3 to nie tylko naukowy model zachowań oraz narzędzie psychometryczne do wykorzystania w każdym procesie HR, ale również filozofia współpracy i podejścia do człowieka.

Nasz zespół managerów docenił czułość narzędzia DISC D3 w diagnozie potencjału poszczególnych osób i całego zespołu. Jesteśmy różni, stąd akceptacja, zrozumienie tej różnorodności jest ważne dla efektywnej pracy zespołu i realizacji wspólnego celu.

Agnieszka Warchoł

HR Manager

BWI Poland Technologies Sp. z o.o.

Z narzędzi EFFECTIVENESS korzystamy w prowadzonych przez nas procesach rekrutacyjnych, projektach skierowanych na rozwój talentów i dobór ścieżki kariery, rozwój kompetencji liderskich oraz podnoszenie jakości pracy zespołowej. W naszej relacji z firmą EFFECTIVENESS szczególnie cenimy to, że nie ogranicza się do zakupu produktu czy odbytego szkolenia certyfikacyjnego. Ta współpraca to wartościowa wymiana wiedzy, doświadczeń z dużym rozumieniem potrzeb Klienta i procesów biznesowych.

Agnieszka Krzemień

Right Management Leader

Jolanta Jastrzębska

Career&Talent Development Consultant

ManpowerGroup

Z firmą EFFECTIVENESS zrealizowaliśmy współpracę w zakresie wykorzystania badań kompetencji DISC D3 w komunikacji wewnętrznej i rekrutacji. Wiedza z badania DISC D3 stanowi dla mnie punkt wyjścia do przygotowywania strategii, które przynosi wymierne efekty dla całej firmy. Na uznanie zasługuje profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy, w tym otwartość i uważność na potrzeby Klienta.

Robert Wójcik

Dyrektor Zarządzający oddziałem

Bawaria Motors

Firma EFFECTIVENESS przeprowadziła dla nas diagnozę 360 Indicator w połączeniu z badaniem kompetencji DISC D3. Wyniki projektu badawczego pomogły nam w zdefiniowaniu, co już dziś jest naszą mocną stroną, jakimi wartościami się kierujemy, i w którym kierunku chcemy się rozwijać. A dodatkowo, stały się punktem wyjścia dla przeprowadzenia kolejnych działań na rzecz rozwoju kompetencji liderskich i jeszcze lepszej pracy zespołowej. Doceniam zespół EFFECTIVENESS za szybkość działania, uważność na nasze potrzeb i elastyczność w podejściu do realizacji założonych celów.

Magdalena Domagała

Dyrektor Działy Zasobów Ludzkich

Jungheinrich Polska

Firma EFFECTIVENESS przeprowadziła dla naszego działu HR certyfikację DISC i jest dostawcą tego narzędzia do diagnozy kompetencji w naszej organizacji. Praca z modelem pomaga lepiej rozumieć siebie i tych, z którymi współpracujemy, komunikować w sposób, który uszanuje potrzeby drugiej strony. Dodatkowo, analiza DISC pomaga zdefiniować mocne strony poszczególnych pracowników, wartości, jakie wnoszą do zespołu oraz to, jakiego wsparcia każdy z nas potrzebuje od innych, aby stawać się coraz silniejszym zespołem.

Marzena Borek

Szef Biur Rozwoju Pracowników i Organizacji

TAURON Obsługa Klienta

Czułości narzędzia i praktyczności jego zastosowania w codziennej współpracy doświadczył nasz zespół HR w czasie certyfikacji DISC D3 a następnie inne zespoły w firmie, które zaprosiliśmy do udziału w projekcie „Siła różnic w zespole”. Dziękujemy zespołowi EFFECTIVENESS za szybkość działania i elastyczność na każdym etapie współpracy.

Katarzyna Bucka

Head of HR&Recruitment w j-labs

j-labs Sp. Z o.o

Sprawdź, jak nasze rozwiązania usprawnią Twoją biznesową codzienność

Po wypełnieniu formularza 

w ciągu 24h odezwiemy się do Ciebie – działamy naprawdę szybko!