Wróć do wszystkich postów

Szefie, zadbaj o siebie w kryzysie

W tym artykule dowiesz się

Szefie, zadbaj o siebie!

Jest ciężko… wiem… Może nawet zaczyna brakować Ci sił, chęci do czegokolwiek. Jeśli potrzebujesz chwili oddechu, mam coś dla Ciebie, zupełnie bezinteresownie. Coś dla głowy, ale i ciała, gotowy?

Poznaj 10 prostych ćwiczeń i spróbuj!

Oto krótka myśl na dziś z „Siły różnic w zespole” oraz 10 min. ćwiczeń, które pomogą Ci zadbać o siebie, zostawić na boku wszystko, czym się zajmujesz. A jeśli mówisz sobie: „skąd mam wziąć tych 10 min.?” lub „to nie dla mnie”, to należysz do grona osób, które szczególnie tego potrzebują. To taki banał, ale jakże prawdziwy: „By iść dalej, potrzebujesz o siebie zadbać…” To jak, mata lub ręcznik w dłoń i działamy?

Sposób na relaks i odprężenie dla szefa

P.S. Program przygotowała Jula – Project Leader, z naszego zespołu EFFECTIVENESS (jej wysoki Realizator w rolach zespołowych dba o wszystkie szczegóły w procesie realizacji badań kompetencji dla naszych Klientów). Choć ja jestem z tych „ćwiczących”, to tu ustępuję miejsca tej, która jest w tym ode mnie lepsza. To jest właśnie zespołowe dzielenie się talentami:) Daj znać, co myślisz o takiej formie wsparcia. Jeśli uznasz to za pomocne, Jula przygotuje kolejne treningi. Co Ty na to?

Czytaj także:

Nie wiesz, czym jest DISC D3?

Ludzie są różni, ale ich zachowania bardzo przewidywalne, a to co ich motywuje do działania, da się w prosty sposób zdiagnozować i następnie wdrożyć taką strategię współpracy, która przyniesie wymierny efekt. Możesz to zrobić, wdrażając diagnozę DISC D3 do swojej organizacji.

Przeczytaj również

Zastanawiałeś się kiedyś, jak chwalić pracownika, podwykonawcę? Jak CZĘSTO chwalić albo gdzie postawić granicę, aby z tym chwaleniem nie przesadzić? Jeśli się nigdy nie zastanawiałeś, jaką siłę może mieć pochwała, to nic złego. Ale skoro tu trafiłeś, to daj mi kilka minut, bo chcę Ci dać jedno z najpotężniejszych narzędzi do podnoszenia zaangażowania tych, z którymi pracujesz.
Dominujący charakter – co to znaczy? Wszyscy chyba możemy jednogłośnie przyznać, że choć raz w życiu spotkaliśmy na swojej drodze osobę, która: mówiła krótko, stanowczo, konkretnie, wprost, która zawsze skupiała się na logicznym aspekcie danego zagadnienia i nie skupiała się na problemie a raczej na rozwiązaniu, która swoim sposobem komunikacji nas onieśmielała, a nawet sprawiała, że stawaliśmy się mniej pewni siebie i wycofani.

Skontaktuj się z nami

Po wypełnieniu formularza 

w ciągu 24h odezwiemy się do Ciebie – działamy naprawdę szybko!