Bezpłatna konsultacja

Wróć do wszystkich postów

Szefie, zadbaj o siebie w kryzysie

W tym artykule dowiesz się

Szefie, zadbaj o siebie!

Jest ciężko… wiem… Może nawet zaczyna brakować Ci sił, chęci do czegokolwiek. Jeśli potrzebujesz chwili oddechu, mam coś dla Ciebie, zupełnie bezinteresownie. Coś dla głowy, ale i ciała, gotowy?

Poznaj 10 prostych ćwiczeń i spróbuj!

Oto krótka myśl na dziś z „Siły różnic w zespole” oraz 10 min. ćwiczeń, które pomogą Ci zadbać o siebie, zostawić na boku wszystko, czym się zajmujesz. A jeśli mówisz sobie: „skąd mam wziąć tych 10 min.?” lub „to nie dla mnie”, to należysz do grona osób, które szczególnie tego potrzebują. To taki banał, ale jakże prawdziwy: „By iść dalej, potrzebujesz o siebie zadbać…” To jak, mata lub ręcznik w dłoń i działamy?

Sposób na relaks i odprężenie dla szefa

P.S. Program przygotowała Jula – Project Leader, z naszego zespołu EFFECTIVENESS (jej wysoki Realizator w rolach zespołowych dba o wszystkie szczegóły w procesie realizacji badań kompetencji dla naszych Klientów). Choć ja jestem z tych „ćwiczących”, to tu ustępuję miejsca tej, która jest w tym ode mnie lepsza. To jest właśnie zespołowe dzielenie się talentami:) Daj znać, co myślisz o takiej formie wsparcia. Jeśli uznasz to za pomocne, Jula przygotuje kolejne treningi. Co Ty na to?

Czytaj także:

Sprawdź, jak nasze rozwiązania usprawnią Twoją biznesową codzienność

Przeczytaj również

Sprawdź, jak nasze rozwiązania usprawnią Twoją biznesową codzienność. Wypełnij formularz lub zadzwoń: 534 455 903

W ciągu 24h odezwiemy się do Ciebie – działamy naprawdę szybko!