Wróć do wszystkich postów

Musimy się do czegoś przyznać. Badanie DISC D3 nie działa tak, jak…

W tym artykule dowiesz się

BADANIE DISC D3 nie działa tak, jak się tego spodziewaliśmy…

Szczerze? Badanie DISC D3 – przewyższa wszelkie oczekiwania. To nie jest magia, nie oszukujmy się. Samo nic się nie zadzieje. Praca z DISC D3 = realne zmiany w jakości pracy zespołu i poziomie zaangażowania pracowników.

Pomogliśmy wielu organizacjom, aby w końcu skupiły się na SILE RÓŻNIC W ZESPOLE, w którym każdy wykorzystuje swój potencjał. A to robimy w trzech krokach:

1) diagnoza potencjału,

2) wypracowanie w czasie szkolenia kontraktu współpracy,

3) wdrożenie konkretnych działań OD RAZU!

Dlatego jeśli PRZERAŻA CIĘ m.in:

… to bardzo się cieszymy, że tu jesteś! Trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Specjalizujemy się w przebadanej diagnozie kompetencji miękkich, która pozwala podjąć odpowiednią decyzję rekrutacyjną ZA PIERWSZYM RAZEM, zbudować efektywny zespół, być coraz lepszym liderem, doradzać w konfliktowych sytuacjach i diagnozować, dlaczego jedni są bardziej skuteczni niż inni, uwzględniając przy tym różnorodność w zachowaniu.

Skupiamy się głównie na tym, aby stworzyć naszym Klientom odpowiednie warunki ku temu, by mogli rozwijać swój biznes wraz ze zmotywowanym zespołem, który rozumie zarówno cele i wartości, i co ważne, zmierza w tym samym kierunku…

ALE CO TU DUŻO OPOWIADAĆ… Po prostu zobacz materiał przygotowany przez Bartka Olejniczaka – jednego z naszych Konsultantów. Odwiedź jego profil na LinkedInie, kanał na youtubie i facebooka.  A tymczasem, zapraszamy do obejrzenia. Nie pożałujesz…
Zainteresował Cię powyższy wpis?
» Tu sprawdź cenę badania DISC D3, ale pamiętaj! Jeśli chcesz kupić większą liczbę badań dla zespołu, zawsze możesz dać nam znać na adres e-mail effectiveness@effectiveness.pl a znajdziemy rozwiązanie korzystne dla obu stron.
» Tu sprawdź szczegóły certyfikacji DISC D3 – szkolenia, podczas którego uczymy analizy wyników badania kompetencji.
» Tu sprawdź szczegóły szkolenia Group Dynamics, którego merytoryka opiera się na badaniu DISC D3 i  treści książki Anny Sarnackiej-Smith „Siła różnic w zespole. Jak indywidualne potrzeby i motywacje przekuć na wartość i wspólny cel.
» Więcej informacji o badaniu DISC D3? Sprawdź tu.

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych postach na blogu, zachęcam do subskrypcji.

Czytaj także:

Poznaj produkty przydatne w zarządzaniu zespołami ludzi, diagnozie ich kompetencji i rekrutacji:

Nie wiesz, czym jest DISC D3?

Ludzie są różni, ale ich zachowania bardzo przewidywalne, a to co ich motywuje do działania, da się w prosty sposób zdiagnozować i następnie wdrożyć taką strategię współpracy, która przyniesie wymierny efekt. Możesz to zrobić, wdrażając diagnozę DISC D3 do swojej organizacji.

Przeczytaj również

Zastanawiałeś się kiedyś, jak chwalić pracownika, podwykonawcę? Jak CZĘSTO chwalić albo gdzie postawić granicę, aby z tym chwaleniem nie przesadzić? Jeśli się nigdy nie zastanawiałeś, jaką siłę może mieć pochwała, to nic złego. Ale skoro tu trafiłeś, to daj mi kilka minut, bo chcę Ci dać jedno z najpotężniejszych narzędzi do podnoszenia zaangażowania tych, z którymi pracujesz.
Dominujący charakter – co to znaczy? Wszyscy chyba możemy jednogłośnie przyznać, że choć raz w życiu spotkaliśmy na swojej drodze osobę, która: mówiła krótko, stanowczo, konkretnie, wprost, która zawsze skupiała się na logicznym aspekcie danego zagadnienia i nie skupiała się na problemie a raczej na rozwiązaniu, która swoim sposobem komunikacji nas onieśmielała, a nawet sprawiała, że stawaliśmy się mniej pewni siebie i wycofani.

Skontaktuj się z nami

Po wypełnieniu formularza 

w ciągu 24h odezwiemy się do Ciebie – działamy naprawdę szybko!