Anna Sarnacka – Smith

 

Dzień dobry,

Nazywam się Anna Sarnacka-Smith i moją zawodową misją jest wspieranie liderów w budowaniu silnych zespołów, pomaganie zespołom w zrozumieniu perspektywy szefa, a szefom w poznaniu potrzeb i motywacji ich pracowników. To wszystko ma służyć budowaniu kultury współpracy opartej na wzajemnym zrozumieniu a nie ocenianiu. Ale spokojnie, moje silne nastawienie na zadanie (styl DC) oraz mierzalny efekt (Ekonomia) dobrze wie, że to wszystko ma służyć realizacji wspólnego celu.

Jestem założycielką firmy EFFECTIVENESS, konsultantem HR, trenerem biznesu, Master DISC D3 Consultant. Głównym narzędziem, z którego korzystam, realizując mój zawodowy cel, jest badanie kompetencji DISC D3, które wprowadziłam na rynek polski. Sama doświadczyłam siły tego badania w stawianiu się liderem dla zespołu, rozumieniu tego, dlaczego z jednymi osobami rozumiem się bez słów, a z innymi współpraca niesie dużo napięcia. Dzielę się tym w czasie konsultacji, sesji monitoringowych czy warsztatów dla managerów, zespołów, działów HR, Agile coachów itd.

Naprawdę lubię dzielić się wiedzą, ale nie tylko teorią, co jej praktycznym zastosowaniem, czego owocem są również moje książki:

„Everest lidera. O wartościach, silnym zespole i skutecznym przywództwie”

„Siła różnic w zespole. Jak indywidualne potrzeby i motywacje przekuć na wartość i wspólny cel”

blog www.disc.com.pl,

a Everest LIDERA to tytuł mego podcastu.

Zanim założyłam EFFECTIVENESS, doświadczenie w biznesie zdobywałam, pracując w liczących się na polskim rynku agencjach PR, gdzie powierzono mi opracowywanie i wdrażanie strategii komunikacji dla firm, produktów czy usług, zarządzanie sytuacjami kryzysowymi u klientów. Ważny etap w mojej karierze zawodowej to praca na stanowisku PR Managera, odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych zespołu, rekrutację i okresowe oceny pracowników.

Prywatnie? Jestem Anią, która lubi czytać i ćwiczyć jogę, żoną Brada, mamą Michała, która miała odwagę pewnego dnia przewrócić swoje życie do góry nogami, zamknąć drzwi swego polskiego mieszkania i przenieść się do USA. Ta decyzja pomogła mi dobrze zrozumieć istotę zmian w życiu i proces adaptacji do tego, co nieznane. Nie mówię tylko o odnalezieniu się w innej kulturze, ale i prowadzeniu firmy oraz zespołu w pełni zdalnie, pracy w polsko-amerykańskiej strefie czasowej. Czy to proste? Nie. Czy warto? Baaaa, przecież wiem, czego chcę od życia.

email: asarnacka@effectiveness.pl

tel.  +1 330 565 8181 (Stany Zjednoczone)

Skype: sarnacka.anna

e-mail: asarnacka@effectiveness.pl