Anna Sarnacka – Smith

Jestem trenerem biznesu, Master Certified Behavioral Consultant (tytuł przyznany mi przez amerykański The Institute for Motivational Living), jedynym trenerem w Polsce, który został w USA, w siedzibie PeopleKeys®, certyfikowany w zakresie zaawansowanego wykorzystania modelu DISC. Moje doświadczenie w biznesie to praca w liczących się na polskim rynku agencjach PR, gdzie powierzono mi opracowywanie i wdrażanie strategii komunikacji dla firm, produktów czy usług, zarządzanie sytuacjami kryzysowymi u klientów. Ważny etap w mojej karierze zawodowej to praca na stanowisku PR Managera, odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych zespołu, rekrutację i okresowe oceny pracowników. Jestem autorką bloga www.disc.com.pl, projektu online The Leadership Academy i autorką książki „Everest lidera. O wartościach, silnym zespole i skutecznym przywództwie”.

 

Jestem również Ambasadorem EPALE.

EPALE to pierwsza ogólnoeuropejska platforma internetowa skierowana do specjalistów w obszarze uczenia się dorosłych czyli do szkoleniowców, edukatorów, nauczycieli osób dorosłych. Głównym celem platformy jest stworzenie dla kadry edukacji dorosłych przestrzeni do dyskusji, dzielenia się wiedzą, współpracy a przez to do doskonalenia swoich kompetencji.

Platforma jest inicjatywą Komisji Europejskiej w ramach długoterminowego zobowiązania UE do promowania wysokiej jakości uczenia się dorosłych w Europie. W Europie jest już ponad 20 000 zarejestrowanych użytkowników w tym ponad 1000 osób w Polsce.

Platforma EPALE to także możliwość nawiązywania kontaktów z osobami z branży, wymiany doświadczeń, prowadzenia dyskusji i możliwość komentowania oraz publikowania własnych treści.

logo_EPALE

 

 

tel. +48 506 166 889

tel.  +1 330 565 8181 (Stany Zjednoczone)

Skype: sarnacka.anna

e-mail: asarnacka@effectiveness.pl

Facebook

.

Blog

Co nowego na blogu Anny Sarnackiej, ekspertki EFFECTIVENESS?
Kliknij