Wszystkoassessment centercoachingdoradztwo karierykomunikacjaleadershipmentoringobsługa klientarekrutacjasprzedażteam buildingwystąpienia publicznezarządzanie zmianązarządzanie ryzykiemnegocjacjeanaliza potencjału organizacjidojrzałość organizacyjnamanagement assessmentzarządzanie projektami

Adam Staniszewski

trener, coach

Adam Staniszewski

trener, coach

Jestem trenerem, wykładowcą akademickim i praktykiem sprzedaży ubezpieczeń, a z wykształcenia humanistą z tytułem doktora. Zawsze interesowała mnie Skandynawia. Tamtejsza kultura, historia i styl życia ukierunkowały moje wykształcenie. Prowadząc badania i pracując ze studentami w Polsce i w Szwecji mogłem poznać uroki Skandynawii i rozwijać swoją pasję. Napisałem książkę, poznałem ciekawych ludzi, zawarłem przyjaźnie. To jednak nie praca na uczelni była moim pomysłem na życie. Myślałem długo o własnym biznesie i tak znalazłem się w ubezpieczeniach. Założyłem własną działalność gospodarczą, przeszedłem na system prowizyjny i rozpocząłem budowę bazy klientów. W tym czasie nauczyłem się jak ważna jest determinacja i konsekwencja w działaniu, motywacja oraz umiejętność zarządzania czasem. To właśnie praktyczna wiedza oraz doświadczenie dydaktyczne wprowadziły mnie na salę szkoleniową. I tak już zostało do dzisiaj. Prowadząc warsztaty i coachingi dla handlowców oraz menadżerów, przepracowałem ponad 5 000 godzin. W tym czasie miałem przyjemność współpracować z wieloma wspaniałymi osobami z branży farmaceutycznej, finansowej, budowlanej oraz FMCG.

Agnieszka Jaraczewska

manager compliance, trener

Agnieszka Jaraczewska

manager compliance, trener

Jestem managerem specjalizującym się w tematyce compliance i zarządzania ryzykiem w korporacji międzynarodowej. Z wykształcenia i największej pasji jestem filozofem i socjologiem.

+48 695 660 396
Warszawa

Aleksandra Maciejewska

HR Business Partner

Aleksandra Maciejewska

HR Business Partner

Jako HR Business Partner jestem osobą dynamiczną, zorientowaną na biznes i efekty. Mam ponad 10-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku. Moja specjalizacja HR obejmuje m.in. wsparcie klienta, zarządzanie zespołem i projektami, relacjami.

Andrzej Kochanek

General Manager

Andrzej Kochanek

General Manager

Odpowiadam za strategiczny rozwój 4Value w obszarze doradztwa biznesowego, szkoleń i wdrożeń IT. Jestem menedżerem, trenerem biznesu, konsultantem, coachem i mentorem specjalizującym się w strategiach rozwojowych, efektywności sprzedaży, innowacjach oraz rozwoju osobistym. Przez 17 lat zajmowałem się zarządzaniem w dużych firmach giełdowych, krajowych i międzynarodowych jako Dyrektor Sprzedaży, Prezes i Dyrektor Zarządzający. Jestem absolwentem Executive MBA Illinois State University oraz Politechniki Łódzkiej. Łączę duże doświadczenia biznesowe w zarządzaniu z elementami przywództwa, mentoringu oraz psychologicznymi podstawami osiągania rezultatów.

Anna Baran

psycholog, coach, trener biznesu

Anna Baran

psycholog, coach, trener biznesu

Jestem absolwentką psychologii w Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Po studiach uzyskałam certyfikat trenera w prestiżowej Szkole Trenerów i Konsultantów Zarządzania MATRIK. Od 13 lat pracuję jako trener i konsultant (mam na swoim koncie ponad 7000 godzin szkoleń i doradztwa dla korporacji, MŚP, uczelni, instytucji publicznych i organizacji pozarządowych). W pracy trenerskiej wykorzystuję strategiczne gry szkoleniowe (w tym autorską grę planszową do zarządzania personelem), a także metodologię Lego Serious Play®. Jestem akredytowanym coachem ICF (International Coach Federation) na poziomie ACC (Associate Certified Coach) i dyrektorem regionalnym rzeszowskiego oddziału ICF Poland. Ukończyłam Studia Zawodowe Coachingu ACSTH w Instytucie Komunikacji i Rozwoju Mukoid, gdzie obecnie pełnię funkcję mentora, przygotowując absolwentów do akredytacji ICF na poziomie ACC. Jestem także absolwentką Noble Manhattan Coaching na poziomie PCD. Ukończyłam I stopień kursu Racjonalnej Terapii Zachowań oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jestem konsultantem narzędzi diagnostycznych DISC D3, Extended DISC® oraz Belbin Team Roles®. Obecnie jestem właścicielem Pracowni Psychologii Biznesu, ekspertem portalu zmianywzyciu.pl.

Anna Nowakowska-Floriańczyk

Executive Search Consultant

Anna Nowakowska-Floriańczyk

Executive Search Consultant

Pomagam menadżerom w okresie zmiany zawodowej, przygotowania się do spotkania z rynkiem pracy. Wspieram przedsiębiorców i osoby odpowiedzialne za rekrutację w pozyskaniu utalentowanej kadry kierowniczej do ich organizacji.

+48 508 100 798
CEE

Ireneusz Zyzanski

międzykulturowy coach, mentor, trener

Ireneusz Zyzanski

międzykulturowy coach, mentor, trener

Jestem konsultantem biznesu, międzykulturowym coachem, mentorem i trenerem. Spędziłem 24 lata w międzynarodowych korporacjach w działach sprzedaży i HR.
Ponad 18 lat pracowałem poza Polską, zarządzając międzynarodowymi zespołami.

Joanna Gilewska

menedżer, doradca, trener

Joanna Gilewska

menedżer, doradca, trener

Jestem menedżerem, doradcą i trenerem z ponad 10-letnim doświadczeniem. Wspieram zespoły w procesie doskonalenia zarządzania, wprowadzania zmian, zarządzania projektami i programami. Pomagam organizacjom budować ich dojrzałość projektową.

Joanna Grela

psycholog, coach zespołowy

Joanna Grela

psycholog, coach zespołowy

Jestem psychologiem i trenerem biznesu z 11-letnim doświadczeniem. Jako coach grupowy i zespołowy akredytowany przez ICF miałam przyjemność wspierać w rozwoju zespoły pracowników m.in. IKEA, TUiR WARTA S.A., Time Trend Sp. z o.o., Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce i wielu innych. Moją pasją jest też coaching dedykowany liderom.
Wykładam na studiach podyplomowych z coachingu oraz w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury. Wspieram innych coachów jako mentorcoach i superwizor. Jestem współtwórcą Szkoły Coachingu Zespołowego i Grupowego NOVO. Uwielbiam pracę z ludźmi i dla ludzi. Wiedzą i doświadczeniem z radością dzielę się na blogu: www.ZmienPerspektywe.pl.

Małgorzata Kaczyńska

psycholog biznesu

Małgorzata Kaczyńska

psycholog biznesu

Jestem właścicielką firmy doradczo-szkoleniowej FutureMD. Od wielu lat opracowuję i wdrażam projekty związane z zarządzaniem kapitałem ludzkim w sektorze usług medycznych. Jestem trenerem w zakresie zarządzania jakością w procesie kierowania zespołami ludzkimi, zarządzania efektywnością organizacji w procesach zmian, metod polepszania komunikacji i organizowania współpracy, profesjonalnej obsługi pacjenta, doskonalenia umiejętności osobistych personelu medycznego. Pracuję z właścicielami i menedżerami placówek medycznych nad rozwojem ich umiejętności, jak również rozwiązywaniem konkretnych problemów. Prowadzę dla nich coaching, mentoring i doradztwo biznesowe.

Marcin Zielonka

manager/handlowiec, coach, trener

Marcin Zielonka

manager/handlowiec, coach, trener

Jestem handlowcem, coachem, trenerem, działającym na rynku budowlanym i przemysłowym. Lubię uczyć się nowych rzeczy i przyjmować wyzwania. Jestem bezproblemowy, konkretny i mocno skupiony na realizacji zadania.

Natalia Kotas-Rippel

psycholog pracy i organizacji, trener

Natalia Kotas-Rippel

psycholog pracy i organizacji, trener

Jestem psychologiem biznesu, trenerem, doradcą kariery; absolwentką Uniwersytetu Opolskiego – Wydziału Pedagogiki i Psychologii oraz Szkoły Trenerów. Jestem również Członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz International Association of Applied. Specjalizuję się w zagadnieniach komunikacji interpersonalnej, motywacji, negocjacji, asertywności, w zarządzaniu stresem, wypaleniu zawodowym, pracy z emocjami, w zagadnieniach obsługi klienta i sprzedaży oraz treningach umiejętności kierowniczych.

Sabina Kamińska

coach ICF, trener biznesu

Sabina Kamińska

coach ICF, trener biznesu

Jako trener i coach ICF korzystam z 18-letniego doświadczenia biznesowego zdobytego w międzynarodowych korporacjach. Prowadzę procesy coachingowe dla kadry menadżerskiej oraz klientów indywidualnych. Obecnie jestem w procesie akredytacji ICF (International Coach Federation) na poziomie ACC (Associate Certified Coach). Korzystam z narzędzi rozwoju osobistego, prowadząc diagnozę potencjału w oparciu o narzędzie DISC D3. Mam na swoim koncie ponad 3000 godzin szkoleniowych w tematyce m.in: zarządzanie zmianą, komunikacja interpersonalna, zarządzanie czasem, efektywne umiejętności kierownicze, efektywność osobista, rozwiązywanie konfliktów, train the trainer. Odpowiadałam za przygotowanie, wdrożenie i utrzymanie m.in. takich projektów jak: system ocen pracowniczych, rozwój talentów, zarządzanie przez cele, programy rozwojowe, adaptacja pracowników do zmian, procesy rekrutacyjne, procesy komunikacji wewnętrznej, outplacement. Jestem asesorem w procesach Assessment & Development Center. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Dziale Rozwoju Personelu w branży motoryzacyjnej, Agencji Doradztwa Personalnego i przez 15 lat w branży FMCG na stanowisku HR Managera. Jestem właścicielem firmy Przestrzeń Rozwoju - Trening, Coaching, Doradztwo.

ILONA WARGACKA

coach, trener

ILONA WARGACKA

coach, trener

Jestem akredytowanym coachem ACC ICF, certyfikowanym trenerem biznesu i mentorem. Pracuję z klientami indywidualnymi oraz zespołami. W zespołach realizuję projekty z zakresu podnoszenia kompetencji komunikacyjnych, budowania efektywnych zespołów, skutecznej informacji zwrotnej czy motywacji. Prowadzę programy uczące technik konsekwencji i wytrwałości w dążeniu do celu. W coachingu stosuję podejście holistyczne. Wspieram klientów w realizacji celów z zakresu określania ścieżki zawodowej, przygotowywania modelu biznesu czy podnoszeniu kompetencji jako lidera.

Agnieszka Kaseja

coach, mentor, trener, doradca HR

Agnieszka Kaseja

coach, mentor, trener, doradca HR

Pomagam osiągnąć sukces w życiu i pozostać sobą. Moje specjalizacje to: COACHING MENTAL TOUGHNESS (jak być silnym psychicznie w biznesie i życiu) i COACHING LEADERSHIP. Wspieram szefów, ekspertów, menedżerów, samozatrudnionych, szczególnie kobiety. Praktykuję medytację mindfulness od 2 lat.
Jestem trenerką coachingu menedżerskiego i zarządzania od 17 lat, dyplomowanym coachem od 2008 r., w trakcie certyfikacji zen coachingowej i akredytacji EMCC EIA. Zajmuję się diagnozą DISC D3, MTQ48 (test odporności psychicznej). Moje motto: Wydobądź z siebie to, co najlepsze! Osiągnij sukces, będąc w pełni sobą!

Facebook

.

Blog

Co nowego na blogu Anny Sarnackiej, ekspertki EFFECTIVENESS?
Kliknij