Wszystko
assessment center
coaching
doradztwo kariery
komunikacja
leadership
mentoring
obsługa klienta
rekrutacja
sprzedaż
team building
wystąpienia publiczne
zarządzanie zmianą
zarządzanie ryzykiem
negocjacje
analiza potencjału organizacji
dojrzałość organizacyjna
management assessment
trener biznesu
zarządzanie projektami
mediacje

Adam Staniszewski

trener, coach

Adam Staniszewski

trener, coach

Jestem trenerem, wykładowcą akademickim i praktykiem sprzedaży ubezpieczeń, a z wykształcenia humanistą z tytułem doktora. Zawsze interesowała mnie Skandynawia. Tamtejsza kultura, historia i styl życia ukierunkowały moje wykształcenie. Prowadząc badania i pracując ze studentami w Polsce i w Szwecji mogłem poznać uroki Skandynawii i rozwijać swoją pasję. Napisałem książkę, poznałem ciekawych ludzi, zawarłem przyjaźnie. To jednak nie praca na uczelni była moim pomysłem na życie. Myślałem długo o własnym biznesie i tak znalazłem się w ubezpieczeniach. Założyłem własną działalność gospodarczą, przeszedłem na system prowizyjny i rozpocząłem budowę bazy klientów. W tym czasie nauczyłem się jak ważna jest determinacja i konsekwencja w działaniu, motywacja oraz umiejętność zarządzania czasem. To właśnie praktyczna wiedza oraz doświadczenie dydaktyczne wprowadziły mnie na salę szkoleniową. I tak już zostało do dzisiaj. Prowadząc warsztaty i coachingi dla handlowców oraz menadżerów, przepracowałem ponad 5 000 godzin. W tym czasie miałem przyjemność współpracować z wieloma wspaniałymi osobami z branży farmaceutycznej, finansowej, budowlanej oraz FMCG.

Agnieszka Czaplińska

trener biznesu, konsultant HR

Agnieszka Czaplińska

trener biznesu, konsultant HR

Wspieram przedsiębiorców i firmy w rozwoju, pomagając pracownikom pracować zgodnie ze swoimi talentami i mocnymi stronami, a firmom budować efektywne zespoły w oparciu o naturalne kompetencje pracowników. Pomagam tworzyć struktury oparte na zaplanowanej ścieżce kariery pracowników, dając przedsiębiorcy czas na pracę NAD firmą. Jestem trenerką biznesu, konsultantką HR oraz akredytowanym coachem indywidualny, grupowym oraz zespołowym. Specjalizuję się także w szkoleniach z zakresu zarządzania i komunikacji. W ramach brandu Czapla and More zarządzam czterema podmiotami: Czapla and More, Manager and More, Business and More, Rozwiń skrzydła w biznesie. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie jako Prezes warszawskiej grupy networkingowej BNI Connect, doprowadziłam ją do statusu Platynowej. Swoja karierę zawodową budowałam pracując w biznesie farmaceutycznym, sektorze bankowym, usługowym oraz motoryzacyjnym. Posiadam bogate doświadczenie w obszarach HR, sprzedaży oraz zarządzaniu.

Agnieszka Jaraczewska

manager compliance, trener

Agnieszka Jaraczewska

manager compliance, trener

Jestem managerem specjalizującym się w tematyce compliance i zarządzania ryzykiem w korporacji międzynarodowej. Z wykształcenia i największej pasji jestem filozofem i socjologiem.

+48 695 660 396
Warszawa

Agnieszka Kaseja

coach, mentor, trener, doradca HR

Agnieszka Kaseja

coach, mentor, trener, doradca HR

Pomagam osiągnąć sukces w życiu i pozostać sobą. Moje specjalizacje to: COACHING MENTAL TOUGHNESS (jak być silnym psychicznie w biznesie i życiu) i COACHING LEADERSHIP. Wspieram szefów, ekspertów, menedżerów, samozatrudnionych, szczególnie kobiety. Praktykuję medytację mindfulness od 2 lat.
Jestem trenerką coachingu menedżerskiego i zarządzania od 17 lat, dyplomowanym coachem od 2008 r., w trakcie certyfikacji zen coachingowej i akredytacji EMCC EIA. Zajmuję się diagnozą DISC D3, MTQ48 (test odporności psychicznej). Moje motto: Wydobądź z siebie to, co najlepsze! Osiągnij sukces, będąc w pełni sobą!

Aleksandra Maciejewska

HR Business Partner

Aleksandra Maciejewska

HR Business Partner

Jako HR Business Partner jestem osobą dynamiczną, zorientowaną na biznes i efekty. Mam ponad 10-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku. Moja specjalizacja HR obejmuje m.in. wsparcie klienta, zarządzanie zespołem i projektami, relacjami.

Andrzej Kochanek

General Manager

Andrzej Kochanek

General Manager

Odpowiadam za strategiczny rozwój 4Value w obszarze doradztwa biznesowego, szkoleń i wdrożeń IT. Jestem menedżerem, trenerem biznesu, konsultantem, coachem i mentorem specjalizującym się w strategiach rozwojowych, efektywności sprzedaży, innowacjach oraz rozwoju osobistym. Przez 17 lat zajmowałem się zarządzaniem w dużych firmach giełdowych, krajowych i międzynarodowych jako Dyrektor Sprzedaży, Prezes i Dyrektor Zarządzający. Jestem absolwentem Executive MBA Illinois State University oraz Politechniki Łódzkiej. Łączę duże doświadczenia biznesowe w zarządzaniu z elementami przywództwa, mentoringu oraz psychologicznymi podstawami osiągania rezultatów.

Aneta Wolny

coach, psycholog biznesu

Aneta Wolny

coach, psycholog biznesu

Świadczę usługi coachingowe w języku polskim, angielskim, hiszpańskim i włoskim dla klientów z różnych branż; w szczególności z obszaru Sprzedaży, Customer Service oraz IT. Moją misją zawodową jest pomoc klientom w odnalezieniu lub stworzeniu sobie przyjaznego środowiska pracy oraz w odkryciu swoich kompetencji, zasobów i pasji poprzez wykonywaną pracę. Skupiam się głownie na coachingu kariery, wsparciu projektów i zespołów poprzez prowadzenie sesji shadowingu pracowników oraz coachingu opartego na modelu systemowym. Pracuję również z osobami konfrontującymi się z sytuacją odejścia z korporacji i pragnącymi rozwinąć swój własny biznes.

+48 697 120 791
Warszawa, Lublin, cała Polska (online)

Anna Baran

psycholog, coach, trener biznesu

Anna Baran

psycholog, coach, trener biznesu

Jestem absolwentką psychologii w Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Po studiach uzyskałam certyfikat trenera w prestiżowej Szkole Trenerów i Konsultantów Zarządzania MATRIK. Od 13 lat pracuję jako trener i konsultant (mam na swoim koncie ponad 7000 godzin szkoleń i doradztwa dla korporacji, MŚP, uczelni, instytucji publicznych i organizacji pozarządowych). W pracy trenerskiej wykorzystuję strategiczne gry szkoleniowe (w tym autorską grę planszową do zarządzania personelem), a także metodologię Lego Serious Play®. Jestem akredytowanym coachem ICF (International Coach Federation) na poziomie ACC (Associate Certified Coach) i dyrektorem regionalnym rzeszowskiego oddziału ICF Poland. Ukończyłam Studia Zawodowe Coachingu ACSTH w Instytucie Komunikacji i Rozwoju Mukoid, gdzie obecnie pełnię funkcję mentora, przygotowując absolwentów do akredytacji ICF na poziomie ACC. Jestem także absolwentką Noble Manhattan Coaching na poziomie PCD. Ukończyłam I stopień kursu Racjonalnej Terapii Zachowań oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jestem konsultantem narzędzi diagnostycznych DISC D3, Extended DISC® oraz Belbin Team Roles®. Obecnie jestem właścicielem Pracowni Psychologii Biznesu, ekspertem portalu zmianywzyciu.pl.

Anna Gucwa

trener, coach

Anna Gucwa

trener, coach

Jestem trenerką, coachem, 12-letnim praktykiem biznesu, absolwentką filologii polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studiów podyplomowych „Zarządzania Zasobami ludzkimi” Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Ukończyłam również Szkołę Trenerów „METRUM” i studia podyplomowe „Zarządzanie zespołem sprzedaży” Akademii Leona Koźmińskiego. Prowadzę również program „Menedżer Pro” w telewizji internetowej, na kanale Słodki Live, jestem autorką artykułów z obszaru rozwoju kompetencji miękkich w biznesie. Tworzę pierwszą w Polsce aplikację mobilną dla „młodych” menedżerów, zawierającą schematy postępowania w codziennych sytuacjach menedżerskich. Specjalizuję się w realizacji projektów związanych z doskonaleniem kompetencji kierowniczych. Pracuję w oparciu o nowoczesne formy szkoleniowe, jakimi są gry szkoleniowe. W pracy z klientem aktywnie wykorzystuję metody coachingowe. Moim eksperckim obszarem jest projektowanie i prowadzenie procesów rozwojowych dla kadry menedżerskiej.

Anna Majchrowska

trener biznesu, trener kompetencji miękkich, doradca

Anna Majchrowska

trener biznesu, trener kompetencji miękkich, doradca

Jestem trenerem biznesu i rozwoju osobistego, coachem, mentorem, menedżerem. Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie w międzynarodowej korporacji, gdzie zarządzałam rozproszonym zespołem sprzedażowym, zespołem trenerów oraz licznymi projektami, 11-letnie doświadczenie w projektowaniu i prowadzeniu szkoleń, zarządzaniu szkoleniami i rozwojem talentów w organizacji. Na koncie mam również poparte licznymi przykładami sukcesy w rozwijaniu podwładnych i wdrażaniu nowych rozwiązań, za które otrzymałam wiele nagród. Jestem właścicielką międzynarodowych certyfikatów: Konsultant DISC/D3 oraz Kirkpatrick Four Level Evaluation Program. Jestem absolwentką UMSC w Lublinie, Wyższej Szkoły Europejskiej i Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Obecnie prowadzę firmę Development Way i z pasją pomagam organizacjom w szkoleniu i rozwijaniu pracowników, menedżerów, skutecznej rekrutacji, budowaniu planów rozwojowych. Prowadzę również spotkania rozwojowe dla kobiet – YOUR Development Way -Spotkania Wyjątkowych Kobiet. Wyznaję koncepcję Life Long Learning, stale doskonaląc swoje kompetencje.

+48 609 776 200
Rzeszów, cała Polska

Anna Nowakowska-Floriańczyk

Executive Search Consultant

Anna Nowakowska-Floriańczyk

Executive Search Consultant

Pomagam menadżerom w okresie zmiany zawodowej, przygotowania się do spotkania z rynkiem pracy. Wspieram przedsiębiorców i osoby odpowiedzialne za rekrutację w pozyskaniu utalentowanej kadry kierowniczej do ich organizacji.

+48 508 100 798
CEE

Barbara Habrych

trener, doradca HR, rekruter

Barbara Habrych

trener, doradca HR, rekruter

Jestem doświadczoną specjalistką HR. Od 6 lat projektuję i wdrażam procesy: rekrutacja, adaptacja, programy talentowe, mentoring, zarządzanie szkoleniami i inne. Wspieram rozwój menadżerów w zakresie zarządzania zespołem. Jestem pedagogiem z uprawnieniami i trenerką rozwoju kompetencji społecznych. Prowadzę szkolenia i warsztaty z zakresu komunikacji, asertywności, rozwoju kreatywności, budowania zespołu, autoprezentacji. Wspólnym mianownikiem wszystkich moich działań jest człowiek – zawsze w centrum.

885324042
Wrocław, Dolny Śląsk

Dorota Wandas

trener biznesu, asesor procesów Assessment Center, Development Center

Dorota Wandas

trener biznesu, asesor procesów Assessment Center, Development Center

W swojej pracy najbardziej cenię momenty, kiedy udaje mi się zauważyć, że osoba, której towarzyszę w rozwoju, poszerzyła swoje spojrzenie. Zobaczyła i usłyszała więcej. Przyjrzała się sobie, sytuacji, innym z perspektywy, której wcześniej nie brała pod uwagę. Specjalizuję się w pracy warsztatowej wyposażającej ludzi w narzędzia, techniki, umiejętności, które znacząco wpływają na podnoszenie skuteczności menadżerskiej czy interpersonalnej. Prowadzę i tworzę procesy diagnozy potencjału. Jestem trenerem i coachem biznesu, certyfikowanym użytkownikiem MTQ48 (Siła i odporność psychiczna), ILM72 (Style przywódcze) AQR, DISC D3. Jestem również konsultantem projektów badawczych mi.n. Badania Satysfakcji Pracowników. W ostatnich latach zgłębiam temat Work Life Balance. Prywatnie jestem mamą Mai, pasjonatką wojennych filmów oraz biografii ludzi sukcesu.

Edyta Daniluk

psycholog, trener biznesu, specjalista psychodietetyki

Edyta Daniluk

psycholog, trener biznesu, specjalista psychodietetyki

Jestem psychologiem i trenerem biznesu. Po pracy - miłośnikiem sportu - jako kibic i praktyk. Prowadzę szkolenia z obszaru komunikacji interpersonalnej, budowania zespołu, zarządzania stresem i automotywacji. W szkoleniach wykorzystuję też wiedzę z zakresu psychodietetyki, psychologii sportu oraz doświadczeń sportowców. Pomagam zespołom w odkryciu ich potencjału, polepszeniu komunikacji, znalezieniu odpowiednich motywatorów i sposobów na radzenie sobie ze stresem.

+48 508 168 586
Lublin, Warszawa, Białystok

Edyta Orzechowska

trener, coach, menedżer sprzedaży

Edyta Orzechowska

trener, coach, menedżer sprzedaży

Certyfikowany trener sprzedaży ze znajomością metodyki szkolenia dorosłych. Koncentruję się na praktycznym aspekcie przekazywanych informacji i biznesowym wymiarze proponowanych rozwiązań, pamiętając, że kluczem do sukcesu są ludzie. Działam na poziomach: przekazywania wiedzy, wyrabiania umiejętności i zmiany postaw. W pracy szkoleniowej wykorzystuję doświadczenie zdobyte jako pracownik operacyjny sprzedaży i menedżer w działach sprzedaży i marketingu.

Warszawa, cała Polska

Ewa Ulicz

socjolog, trener, manager

Ewa Ulicz

socjolog, trener, manager

Jestem menedżerem, mentorem i trenerem z ponad 20-letnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych korporacjach. Z wykształcenia i pasji jestem socjologiem; biegle konstruuję i posługuję się narzędziami badawczymi, stawiam diagnozy i pomagam wdrażać plany rozwoju. Od wielu lat specjalizuję się w strategiach rozwojowych, wdrażaniu innowacji i w przeprowadzaniu zespołów przez trudny okres zmian. Managerów, z którymi pracuję, zachęcam do troski o pracowników i wykorzystania pełnego potencjału firm, a tym samym do walki ze stereotypami i wyczulenia na siłę, która drzemie w różnorodności. Uważnie śledzę trendy w zakresie rozwoju przywództwa. Jestem zwolennikiem edukacji i zarządzania demokratycznego od wczesnych lat szkolnych do emerytury. Skłaniam się ku idei holokracji i chętnie z każdym dyskutuję na ten temat.

+48 663 366 168
cała Polska

Ilona Wargacka

coach, trener

Ilona Wargacka

coach, trener

Jestem akredytowanym coachem ACC ICF, certyfikowanym trenerem biznesu i mentorem. Pracuję z klientami indywidualnymi oraz zespołami. W zespołach realizuję projekty z zakresu podnoszenia kompetencji komunikacyjnych, budowania efektywnych zespołów, skutecznej informacji zwrotnej czy motywacji. Prowadzę programy uczące technik konsekwencji i wytrwałości w dążeniu do celu. W coachingu stosuję podejście holistyczne. Wspieram klientów w realizacji celów z zakresu określania ścieżki zawodowej, przygotowywania modelu biznesu czy podnoszeniu kompetencji jako lidera.

Ireneusz Zyzanski

międzykulturowy coach, mentor, trener

Ireneusz Zyzanski

międzykulturowy coach, mentor, trener

Jestem konsultantem biznesu, międzykulturowym coachem, mentorem i trenerem. Spędziłem 24 lata w międzynarodowych korporacjach w działach sprzedaży i HR.
Ponad 18 lat pracowałem poza Polską, zarządzając międzynarodowymi zespołami.

Iwona Jarosz-Śliwińska

mediator, terapeuta

Iwona Jarosz-Śliwińska

mediator, terapeuta

Jestem managerem ds. sprzedaży bezpośredniej od 16 lat oraz mediatorem w sprawach cywilnych. Na mojej drodze budowania zespołu spotykałam  różnych ludzi; to oni pokazywali mi, jakie są moje mocne strony, ile jest we mnie ograniczeń, ile jeszcze pracy muszę wykonać nad sobą, by osiągnąć równowagę w pracy i w życiu. Ukończyłam IPS (Instytut Psychologi Stosowanej) w Krakowie o kierunku terapeutycznym, Akademię Liderów w Łodzi - terapia w biznesie. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się z moimi klientami, współpracownikami, a także z rodziną.  

+48 605 570 432
Stalowa Wola

Joanna Antonik

trener,coach,doradca

Joanna Antonik

trener,coach,doradca

Jestem sprzedawcą z 20 letnim stażem, menedżerem, trenerem sprzedaży i rozwoju oraz coachem.
Jako sprzedawca specjalizuje się w używaniu technik opartych na rozwiązań i poszukiwaniu potrzeb klienta. Jako trener wykorzystuje zdobyte doświadczenie sprzedawcy, menedżera i coacha, realizuje projekty w oparciu o analizę sytuacji z wykorzystaniem zasobów sprzedawców. Moje szkolenia są oceniane bardzo wysoko pod względem merytoryki, innowacyjności i stosowanych narzędzi.
Podczas swojej pracy menedżera i trenera zwracam szczególną uwagę na budowanie profesjonalnego wizerunku doradcy co pozwala budować poczucie wartości, eliminuje stres w kontakcie z klientem i prezentowaniu oferty.

601492275
Śląsk + cała Polska

Joanna Gilewska

menedżer, doradca, trener

Joanna Gilewska

menedżer, doradca, trener

Jestem menedżerem, doradcą i trenerem z ponad 10-letnim doświadczeniem. Wspieram zespoły w procesie doskonalenia zarządzania, wprowadzania zmian, zarządzania projektami i programami. Pomagam organizacjom budować ich dojrzałość projektową.

Joanna Grela

psycholog, coach zespołowy

Joanna Grela

psycholog, coach zespołowy

Jestem psychologiem i trenerem biznesu z 11-letnim doświadczeniem. Jako coach grupowy i zespołowy akredytowany przez ICF miałam przyjemność wspierać w rozwoju zespoły pracowników m.in. IKEA, TUiR WARTA S.A., Time Trend Sp. z o.o., Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce i wielu innych. Moją pasją jest też coaching dedykowany liderom.
Wykładam na studiach podyplomowych z coachingu oraz w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury. Wspieram innych coachów jako mentorcoach i superwizor. Jestem współtwórcą Szkoły Coachingu Zespołowego i Grupowego NOVO. Uwielbiam pracę z ludźmi i dla ludzi. Wiedzą i doświadczeniem z radością dzielę się na blogu: www.ZmienPerspektywe.pl.

Jolanta Mieczkowska-Luto

trener, konsultant HR

Jolanta Mieczkowska-Luto

trener, konsultant HR

Jestem doradcą HR, trenerem biznesu, współwłaścicielem firmy BoWarto, licencjonowanym trenerem PTP, zastępcą kierownika szkół trenerskich Ośrodka INTRA, kierownikiem Szkoły Trenerów Biznesu. Specjalizuję się w edukacji trenerów, badaniu potencjału liderów.

Kamil Tomala

coach, trener

Kamil Tomala

coach, trener

Jestem trenerem kompetencji miękkich zrzeszonym w międzynarodowej organizacji The John Maxwell Team, w ramach której uczę i przemawiam do liderów. Jestem również przedsiębiorcą i doradcą specjalizującym się w rozwoju pracowników poprzez precyzyjnie dopasowane procesy rozwojowe. Przede wszystkim jestem jednak coachem w modelu transpersonalnym, wykorzystującym jednocześnie narzędzia i techniki z różnych obszarów rozwoju, takich jak chociażby programowanie neurolingwistyczne lub metodologia DISC.
Przeszedłem ciekawą drogę od syna dwójki przedsiębiorców, który od 7. roku życia zajmował się handlem, filologa hiszpańskiego, inżyniera serwerów dla firm, których nazw nigdy nie będę mógł zdradzić. Byłem również menedżerem i konsultantem międzynarodowych zespołów IT, wspierających jedne z największych firm na świecie i w końcu dyrektorem uniwersytetu w jednej z największych firm z branży nieruchomości na świecie. Moja droga dała mi mnóstwo różnego rodzaju lekcji, z których czerpałem bezcenne doświadczenie, którym teraz mogę się dzielić z innymi. Wiem też, że będę nią podążał tak długo, jak tylko będę w stanie, ponieważ to ciągły rozwój gwarantuje sukces, niezależnie od tego, jaka jest Twoja jego definicja.

Katarzyna Szczepańska-Rossa

Trener, psycholog

Katarzyna Szczepańska-Rossa

Trener, psycholog

Jestem psychologiem, terapeutką działającą w nurcie TSR i trenerem. Jako trener wspierałam w rozwoju specjalistów z takich firm jak Netrix Sp. z o.o., Atem, Bericap, Fosfan, Syntea S.A. Prowadzę szkolenia z umiejętności miękkich i managerskich, tworzenia efektywnych zespołów i motywowania. Często podejmuję współpracę z fundacjami, wspomagając ich pracowników, uczestników projektów w rozwoju kompetencji, a także prowadząc działania w zakresie poradnictwa i terapii. Moją pasją jest zarządzanie zasobami ludzkimi, a w szczególności działania związane z planowaniem kariery, rekrutacją, odkrywaniem potencjału tkwiącego w pracownikach.

+48 608 310 184
województwo lubelskie

Małgorzata Kaczyńska

psycholog biznesu

Małgorzata Kaczyńska

psycholog biznesu

Jestem właścicielką firmy doradczo-szkoleniowej FutureMD. Od wielu lat opracowuję i wdrażam projekty związane z zarządzaniem kapitałem ludzkim w sektorze usług medycznych. Jestem trenerem w zakresie zarządzania jakością w procesie kierowania zespołami ludzkimi, zarządzania efektywnością organizacji w procesach zmian, metod polepszania komunikacji i organizowania współpracy, profesjonalnej obsługi pacjenta, doskonalenia umiejętności osobistych personelu medycznego. Pracuję z właścicielami i menedżerami placówek medycznych nad rozwojem ich umiejętności, jak również rozwiązywaniem konkretnych problemów. Prowadzę dla nich coaching, mentoring i doradztwo biznesowe.

Marcin Zielonka

manager/handlowiec, coach, trener

Marcin Zielonka

manager/handlowiec, coach, trener

Jestem handlowcem, coachem, trenerem, działającym na rynku budowlanym i przemysłowym. Lubię uczyć się nowych rzeczy i przyjmować wyzwania. Jestem bezproblemowy, konkretny i mocno skupiony na realizacji zadania.

Marta Danecka

biolog, PhD, konsultant DISC D3

Marta Danecka

biolog, PhD, konsultant DISC D3

Moim celem jest wykorzystanie mojego doświadczenia, aby pomóc innym w budowaniu silnych i produktywnych zespołów szczególnie w dziedzinie life sciences. Ogromną satysfakcje sprawia mi pomaganie ludziom w rozpoznaniu i nazwaniu ich umiejętności, motywacji i preferowanych ról zespołowych. Jestem głęboko przekonana, że wspieranie zarówno pracodawców, jak i pracowników narzędziami opartymi na samoświadomości doprowadzi ich do doskonałości osobistej i zawodowej, wzmocni ich wydajność i zapewni rozwój zarówno pojedynczej jednostki, jak i całej firmy.

0049/15252118732
Niemcy, Polska

Marta Żurawska

specjalista ds.rekrutacji, psycholog

Marta Żurawska

specjalista ds.rekrutacji, psycholog

Jestem magistrem psychologii. Współpracuję z prywatną przychodnią Centrum Terapii Dialog, w której zajmuję się rekrutacją pracowników różnych działów (pracownicy Administracji, Działu Obsługi Pacjenta oraz Lekarze i Psychologowie).

Michał Harnik

trener biznesu, coach, specjalista zarządzania zmianą

Michał Harnik

trener biznesu, coach, specjalista zarządzania zmianą

"Marzyć, wierzyć, mieć odwagę, wykonać" - słowa, które wypowiedział Walt Disney, inspirują mnie od wielu lat w mojej pracy trenera biznesu i coacha. Od 7 lat prowadzę warsztaty dla osób, które chcą się rozwijać, lepiej poznać, częściej uśmiechać i poczuć dobrze we własnej skórze. Wiem o czym mówię, ponieważ 3 lata temu schudłem 32kg i moje szkolenia weszły na inny poziom dyskusji na temat zmiany. Zacząłem biegać, uprawiać sport siłowy (Kettlebell, TRX) i dzięki temu sam zostałem trenerem personalnym. Do tego w moim mieście razem z dwójką przyjaciół otworzyliśmy "Kopalnię Mocy" - miejsce, gdzie każdy może się zmienić, nie tylko fizycznie (dzięki pracy nad ciałem), ale również mentalnie (dzięki pracy z grupą "pozytywnych wariatów" i pracy nad samoświadomością, nawykami, przekonaniami). Pamiętajmy, że zmiany są nieodłączną częścią życia, a żeby lepiej zrozumieć zmianę, trzeba lepiej zrozumieć siebie. I właśnie w tym pomógł mi DISC D3 - wielość postaw, które odkrywa nam diagnoza, daje niesamowite możliwości do pracy nad sobą. Dlatego nie szukaj bohaterów, bądź jednym z nich!

+48 535 101 101
cała Polska

Monika Dorota Lorenc

trener, coach biznesu

Monika Dorota Lorenc

trener, coach biznesu

Pomagam ludziom i organizacjom osiągać zaplanowane cele, otwierać się na zmiany oraz oswajać strach przed nimi. Specjalizuję się w dostarczaniu narzędzi w obszarze samorealizacji, komunikacji, budowania relacji, kultury organizacji, zarządzania i przywództwa.
Nie boję się wyzwań. Pracuję z ludźmi na wszystkich szczeblach kariery. Prowadzę warsztaty i szkolenia dotyczące rozwoju osobistego, a przede wszystkim efektywności w komunikacji i dążeniu do celów.
Prywatnie jestem mamą dwójki cudownych dzieci. Moja praca jest jednocześnie moim hobby, prowadzę również stronę na facebooku, na której dzielę się tym, czego obecnie się uczę, propagując zasadę, że mały krok każdego dnia doprowadza nas do celu – w tym wypadku celem jest poszerzanie wiedzy z dziedziny motywacji i rozwoju osobistego.
W chwilach wolnych uwielbiam słuchać dobrej muzyki i czytać.

003547845750
Islandia, Polska

Monika Machnicka

psycholog, trener biznesu, coach ICC

Monika Machnicka

psycholog, trener biznesu, coach ICC

Jestem psychologiem, trenerem biznesu, coachem ICC. Odkąd pamiętam ciekawił mnie drugi człowiek. Lubię towarzyszyć ludziom w procesie zmiany.

+48 501 655 192
cała Polska

Natalia Kotas-Rippel

psycholog pracy i organizacji, trener

Natalia Kotas-Rippel

psycholog pracy i organizacji, trener

Jestem psychologiem biznesu, trenerem, doradcą kariery; absolwentką Uniwersytetu Opolskiego – Wydziału Pedagogiki i Psychologii oraz Szkoły Trenerów. Jestem również Członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz International Association of Applied. Specjalizuję się w zagadnieniach komunikacji interpersonalnej, motywacji, negocjacji, asertywności, w zarządzaniu stresem, wypaleniu zawodowym, pracy z emocjami, w zagadnieniach obsługi klienta i sprzedaży oraz treningach umiejętności kierowniczych.

Przemysław Kołodziejczyk

przedsiębiorca, coach

Przemysław Kołodziejczyk

przedsiębiorca, coach

Jestem przedsiębiorcą z 17-letnim doświadczeniem w branży IT, absolwentem studiów MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania. W budowaniu firm zawsze największym wyzwaniem było odpowiednie przywództwo, a także dobór i rozwój właściwych ludzi. Wierzę, że w budowaniu przewagi konkurencyjnej ogromne znaczenie ma silny zespół, dobranie pracowników do odpowiednich zadań, stworzenie im warunków ku temu, aby w ramach organizacji mogli rozwijać swoje talenty. W tym właśnie dziś wspieram przedsiębiorców, diagnozując potencjał zespołów z wykorzystaniem badań kompetencji DISC D3.

+48 504 358 680
Łódź, cała Polska

Rafał Judek

trener, doradca

Rafał Judek

trener, doradca

Jestem trenerem biznesu i doradcą, w sprzedaży od 25 lat, m.in. w Gillette, Duracell, Hexelline, Herbapol, TP S.A, Orange. Pracowałem na stanowiskach handlowych i menadżerskich. Posiadam doświadczenie w sprzedaży, zarządzaniu, obsłudze klienta. Potrafię dopasować metody sprzedażowe do umiejętności zespołów. Techniki sprzedaży, cross-selling czy prospecting (technika poszukiwania najlepszych klientów) to moje „języczki uwagi”.

Sabina Kamińska

coach ICF, trener biznesu

Sabina Kamińska

coach ICF, trener biznesu

Jako trener i coach ICF korzystam z 18-letniego doświadczenia biznesowego zdobytego w międzynarodowych korporacjach. Prowadzę procesy coachingowe dla kadry menadżerskiej oraz klientów indywidualnych. Obecnie jestem w procesie akredytacji ICF (International Coach Federation) na poziomie ACC (Associate Certified Coach). Korzystam z narzędzi rozwoju osobistego, prowadząc diagnozę potencjału w oparciu o narzędzie DISC D3. Mam na swoim koncie ponad 3000 godzin szkoleniowych w tematyce m.in: zarządzanie zmianą, komunikacja interpersonalna, zarządzanie czasem, efektywne umiejętności kierownicze, efektywność osobista, rozwiązywanie konfliktów, train the trainer. Odpowiadałam za przygotowanie, wdrożenie i utrzymanie m.in. takich projektów jak: system ocen pracowniczych, rozwój talentów, zarządzanie przez cele, programy rozwojowe, adaptacja pracowników do zmian, procesy rekrutacyjne, procesy komunikacji wewnętrznej, outplacement. Jestem asesorem w procesach Assessment & Development Center. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Dziale Rozwoju Personelu w branży motoryzacyjnej, Agencji Doradztwa Personalnego i przez 15 lat w branży FMCG na stanowisku HR Managera. Jestem właścicielem firmy Przestrzeń Rozwoju - Trening, Coaching, Doradztwo.

Sławomir Górecki

coach, trener

Sławomir Górecki

coach, trener

Jestem praktykiem biznesu z długoletnim doświadczeniem menedżera w obszarze zarządzania, HR i logistyki. Obecnie pełnię funkcję CEO w Consulting Group. Jako dyplomowany coach zajmuję się odkrywaniem potencjału oraz eliminowaniem osobistych ograniczeń stojących na drodze do osiągnięcia celów. W pracy zawodowej skupiam się na ludziach, bo to od nich zależy sukces całej organizacji. Zajmuję się kompleksowym doradztwem w zakresie zatrudnienia właściwej osoby na konkretne stanowisko, obniżenia rotacji pracowników, tworzenia modelów kompetencji, ścieżek kariery i komunikacji wewnętrznej w organizacji.

Wojciech Walla

trener, coach

Wojciech Walla

trener, coach

Jestem trenerem wewnętrznym, coachem zespołów sprzedaży. Do moich kluczowych kompetencji zaliczam prowadzenie szkoleń grupowych w zakresie: sprzedaży (negocjacje biznesowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta, trudne sytuacje, telemarketing, komunikacja z klientem, sprzedaż ratalna), umiejętności osobistych (zarządzanie efektywnością osobistą, samoorganizacja, asertywność, autoprezentacja), zarządzania (zarządzanie strategiczne, sytuacyjne; motywowanie, delegowanie zadań i odpowiedzialności; budowanie zespołów; prowadzenie zebrań i spotkań grupowych; przywództwo, zarządzanie zespołem w zmianie; systemy ocen pracowniczych), społecznej odpowiedzialności biznesu.

Facebook

.

Blog

Co nowego na blogu Anny Sarnackiej, ekspertki EFFECTIVENESS?
Kliknij