Wróć do wszystkich odcinków

#1 Jak chwalić, by nie zepsuć pracownika?

odcinek

#1

Opis odcinka

„Jak chwalić, by nie zepsuć pracownika? Czym w ogóle jest chwalenie?”

Po co to robić? Jak często? I przede wszystkim, jak robić to dobrze? Wątpliwości wokół tego tematu jest dużo więcej, dlatego w tym podcaście otrzymasz ode mnie 7 konkretnych WSKAZÓWEK dotyczących wyżej postawionych pytań.

Słuchaj podcastu tam gdzie Ci najwygodniej

Transkrypt: #1 Jak chwalić, by nie zepsuć pracownika?

Posłuchaj również

odcinek

#60

Zaangażowanie nie jest tożsame z satysfakcją z pracy czy przywiązaniem do firmy. „Jak to?! To czym, w takim razie jest to zaangażowanie, jak je mierzyć, jaki jest pożądany, właściwy poziom zaangażowania pracowników w procentach… i czy w ogóle w naszej organizacji jest tomożliwe?” – słyszałam często od uczestników moich autorskich spotkań. Tym bardziej te pytania utwierdziły mnie to w przekonaniu, że książka „Zaangażowany zespół” była i jest potrzebna. Oddajemy z Bradem w ręce czytelników niepowtarzalny przewodnik po modelu zachowań DISC D3i jednocześnie kompendium wiedzy o tym, czym jest zaangażowanie i jak je mierzyć! Dzielimy się dobrymi praktykami, pokazujemy przykłady zarówno z naszego doświadczenia, jak i doświadczenia zespołów i firm, które wykorzystują DISC D3 w różnych procesach HR.

Linki:

https://mtbiznes.pl/produkt/zaangazowany-zespol

https://www.employment-studies.co.uk/system/files/resources/files/355.pdf

https://mtbiznes.pl/wydawnictwoslowko/produkt/dynamics-of-team-engagement-disc-d3-as-the-key-to-effective-recruitment-relation

odcinek

#59

W tym odcinku poruszymy temat, który jest niezmiennie istotny dla każdego lidera, niezależnie od branży czy doświadczenia. Mowa o książkach, które stanowią nieocenione źródło wiedzy, inspiracji i rozwoju. Do tej rozmowy zaprosiłam Pawła Jaczewskiego z wydawnictwa MT Biznes, który jest kopalnią wiedzy, jeśli chodzi o książki w obszarze kształtowania postawy liderskiej. Sprawdź, czy znasz zaproponowane przez niego tytuły. 

Linki do książek wymienionych w podcaście:

Skontaktuj się z nami

Po wypełnieniu formularza 

w ciągu 24h odezwiemy się do Ciebie – działamy naprawdę szybko!