Bezpłatna konsultacja

W czym możemy Cię wesprzeć?

Specjalizujemy się w diagnozie kompetencji miękkich w oparciu o model DISC. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem PeopleKeys® w Polsce. Informacje, które pozyskujemy z testu DISC D3, wspierają działy HR i liderów w budowaniu silnego biznesu już od procesu rekrutacji aż po rozwój kompetencji. Prowadzimy działania szkoleniowo-doradcze w kontekście bieżących wyzwań i celów organizacji lub przygotowujemy do samodzielnego korzystania z testów DISC D3 i oceny 360 stopni.

Nasze wartości

Eksperckość

Posiadamy badania walidacyjne na grupie polskiej i międzynarodowej potwierdzające wiarygodność testu kompetencji DISC i DISC D3, dzięki czemu masz pewność co do wiarygodności informacji.

Partnerstwo

Jesteśmy praktykami biznesu, dzięki czemu dobrze rozumiemy wyzwania Klientów, niuanse związane z pracą zespołową, różnorodnością stylów liderskich, relacjami między poszczególnymi szczeblami w organizacji.

Rozwój

Dzielimy się wiedzą na temat istoty badań kompetencji. Przygotowujemy materiały na temat dobrych praktyk korzystania z testów kompetencji i oceny 360 stopni w różnych procesach HR, praktycznego ich zastosowania.

Fot. Nawiązywanie relacji ze współpracownikami

Książka Zaangażowany zespół

Zaangażowany zespół to przewodnik po modelu zachowań DISC D3. Pomaga zrozumieć istotę różnic osobowości i to, w których obszarach funkcjonowania organizacji wręcz nie opłaca się pomijać tego aspektu pracy z ludźmi.
Czytając, dowiesz się, jak pracować w duchu DISC D3 i kiedy korzystać z tego narzędzia, by wspierało ono cel, czyli pracę w środowisku, w którym nie musimy walczyć o zaangażowanie, lecz wspieramy to, co decyduje o wysokim zaangażowaniu każdego z członków zespołu, bez względu na pełnioną rolę.

To również kompendium wiedzy o tym:

Nasz zespół

Anna Sarnacka-Smith

Master DISC D3 Consultant, Head of R&D

Jestem założycielką firmy EFFECTIVENESS. Głównym narzędziem, z którego korzystam, realizując mój zawodowy cel, jest badanie kompetencji DISC D3, które wprowadziłam na rynek polski. Sama doświadczyłam siły tego badania w stawianiu się liderem dla zespołu, rozumieniu tego, dlaczego z jednymi osobami rozumiem się bez słów, a z innymi współpraca niesie dużo napięcia. Dzielę się tym w czasie konsultacji, sesji mentoringowych czy warsztatów dla managerów, zespołów, działów HR, Agile coachów itd.

Małgorzata Adamczyk

DISC D3 Consultant, Trainer & Coach

Od 12 lat jestem przedsiębiorczynią w branży edukacyjnej prowadzący zespoły nauczycieli i pracowników oświaty. Swoim doświadczeniem jako lider i menadżer oraz talentem do odnajdywania mocnych stron innych ludzi, w EFFECTIVENESS wspieraM Klientów w rozumieniu korzyści płynących z różnic osobowości oraz jak je przekuć na realizację celów organizacji przy zaspokojeniu osobistych motywacji ludzi w zespole. Pracowałam m.in z: GOPR, Urząd Miasta w Żywcu, Fischer Automotive, Recevent, Szkoła Jazdy Gazelka, Szybki Angielski, Boeing

Marta Chojnacka

Communication & Business Development Manager

Obszar moich działań to szeroko pojęta komunikacja marketingowa oraz Public Relations. Moim zadaniem jest, aby informacje o badaniu kompetencji DISC D3 docierały do jak najszerszego grona odbiorców. Jestem bowiem przekonana o skuteczności tego narzędzia w odkrywaniu potencjału liderów oraz umiejętności członków ich zespołów, których naprawdę potrzebują do realizacji celów. Wytrzymałość w dążeniu do założonych przedsięwzięć i otwartość na nowe kontakty biznesowe, umożliwiają mi, obok prowadzenia działań komunikacyjnych, wspieranie zespołu przy procesach przetargowych. Jestem współodpowiedzialna za finalny kształt propozycji złożonej obecnym i potencjalnym Klientom.

Julia Góra

Senior Project Leader & Marketing Specialist

Zajmuję się rozwojem i wsparciem społeczności Konsultantów) DISC D3 poprzez prowadzenie działań digital marketingowych. Razem ze swoim wysokim C (Styl sumienny w modelu DISC) dbam o to, żeby jakość dostarczanych przez nas usług, była na najwyższym poziomie.

Zuzanna Mazurek

Senior DISC D3 Consultant, Trainer & Coach

Od kilku lat wspieram managerów i członków zarządów firm w podnoszeniu efektywności osobistej, ich zespołów i całej organizacji. Ponad dziesięć lat pracowałam w branży public relations – zarówno w jednej z czołowych agencji PR, jak w międzynarodowej korporacji. Odpowiadałam za realizację strategii komunikacji, CSR, komunikację kryzysową. Prowadziłam projekty na skalę kraju i większe, międzynarodowe. Cieszę się, kiedy Klienci dzięki diagnozie DISC D3 i badaniu 360 Indicator stają się skuteczniejszymi liderami, managerami, kiedy zespoły pracują efektywniej i mniejszym wysiłkiem osiągają zakładane rezultaty.

Anna Rybak

Senior DISC D3 Consultant & Trainer

Specjalizuję się w projektach dedykowanych podnoszeniu jakości pracy zespołowej. Wspieram zespoły, ich liderów oraz certyfikowanych Konsultantów DISC D3 w interpretacji wyników badań kompetencji, wdrażaniu informacji pozyskanych z DISC D3 w poszczególnych procesach HR. W EFFECTIVENESS odpowiadam również za proces Account Management, na bieżąco badając potrzeby naszych Klientów, edukując w obszarze dobrych praktyk korzystania z badań kompetencji.

Anna Rydlewska - Chabros

Account Manager

Myśląca analitycznie Perfekcjonistka z ogromną chęcią zdobywania wiedzy – to ja, Ania. Dzięki badaniu DISC D3 mogę moje atuty świadomie wykorzystywać w pracy zawodowej i to właśnie za ich sprawą zasiliłam Zespół EFFECTIVENESS. Mój wewnętrzny Analityk sprawia, że mam łatwość w poruszaniu się w procesach i ich usprawnianiu. Jestem dokładna i sumienna, co powoduje, że obsługiwane przeze mnie projekty mają najwyższe standardy. Odpowiadam za proces zamawiania i realizacji badań kompetencji, tworzenie raportów i organizację szkoleń, w tym certyfikacji DISC D3. Moje zamiłowanie do języków obcych pozwala na obsługę klientów zarówno polskich, jak i zagranicznych oraz wsparcie Zespołu w przygotowaniu dokumentów w języku angielskim.

Sprawdź, co mówią o nas inni

Testy DISC D3 to nie tylko naukowy model zachowań oraz narzędzie psychometryczne do wykorzystania w każdym procesie HR, ale również filozofia współpracy i podejścia do człowieka.

Nasz zespół managerów docenił czułość narzędzia DISC D3 w diagnozie potencjału poszczególnych osób i całego zespołu. Jesteśmy różni, stąd akceptacja, zrozumienie tej różnorodności jest ważne dla efektywnej pracy zespołu i realizacji wspólnego celu.

Agnieszka Warchoł

HR Manager

BWI Poland Technologies Sp. z o.o.

Z narzędzi EFFECTIVENESS korzystamy w prowadzonych przez nas procesach rekrutacyjnych, projektach skierowanych na rozwój talentów i dobór ścieżki kariery, rozwój kompetencji liderskich oraz podnoszenie jakości pracy zespołowej. W naszej relacji z firmą EFFECTIVENESS szczególnie cenimy to, że nie ogranicza się do zakupu produktu czy odbytego szkolenia certyfikacyjnego. Ta współpraca to wartościowa wymiana wiedzy, doświadczeń z dużym rozumieniem potrzeb Klienta i procesów biznesowych.

Agnieszka Krzemień

Right Management Leader

Jolanta Jastrzębska

Career&Talent Development Consultant

ManpowerGroup

Z firmą EFFECTIVENESS zrealizowaliśmy współpracę w zakresie wykorzystania badań kompetencji DISC D3 w komunikacji wewnętrznej i rekrutacji. Wiedza z badania DISC D3 stanowi dla mnie punkt wyjścia do przygotowywania strategii, które przynosi wymierne efekty dla całej firmy. Na uznanie zasługuje profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy, w tym otwartość i uważność na potrzeby Klienta.

Robert Wójcik

Dyrektor Zarządzający oddziałem

Bawaria Motors

Firma EFFECTIVENESS przeprowadziła dla nas diagnozę 360 Indicator w połączeniu z badaniem kompetencji DISC D3. Wyniki projektu badawczego pomogły nam w zdefiniowaniu, co już dziś jest naszą mocną stroną, jakimi wartościami się kierujemy, i w którym kierunku chcemy się rozwijać. A dodatkowo, stały się punktem wyjścia dla przeprowadzenia kolejnych działań na rzecz rozwoju kompetencji liderskich i jeszcze lepszej pracy zespołowej. Doceniam zespół EFFECTIVENESS za szybkość działania, uważność na nasze potrzeb i elastyczność w podejściu do realizacji założonych celów.

Magdalena Domagała

Dyrektor Działy Zasobów Ludzkich

Jungheinrich Polska

Firma EFFECTIVENESS przeprowadziła dla naszego działu HR certyfikację DISC i jest dostawcą tego narzędzia do diagnozy kompetencji w naszej organizacji. Praca z modelem pomaga lepiej rozumieć siebie i tych, z którymi współpracujemy, komunikować w sposób, który uszanuje potrzeby drugiej strony. Dodatkowo, analiza DISC pomaga zdefiniować mocne strony poszczególnych pracowników, wartości, jakie wnoszą do zespołu oraz to, jakiego wsparcia każdy z nas potrzebuje od innych, aby stawać się coraz silniejszym zespołem.

Marzena Borek

Szef Biur Rozwoju Pracowników i Organizacji

TAURON Obsługa Klienta

Czułości narzędzia i praktyczności jego zastosowania w codziennej współpracy doświadczył nasz zespół HR w czasie certyfikacji DISC D3 a następnie inne zespoły w firmie, które zaprosiliśmy do udziału w projekcie „Siła różnic w zespole”. Dziękujemy zespołowi EFFECTIVENESS za szybkość działania i elastyczność na każdym etapie współpracy.

Katarzyna Bucka

Head of HR&Recruitment w j-labs

j-labs Sp. Z o.o

Sprawdź, jak nasze rozwiązania usprawnią Twoją biznesową codzienność

Po wypełnieniu formularza 

w ciągu 24h odezwiemy się do Ciebie – działamy naprawdę szybko!