Wróć do wszystkich postów

Jak przeprowadzić z pracownikiem rozmowę o wynikach? Pobierz mój poradnik.

W tym artykule dowiesz się

Koniec czy początek roku to najczęściej ten czas, w którym przychodzi moment przeprowadzenia oceny okresowej pracownika. Ale bez względu na to, kiedy ten proces ma miejsce w firmie, zawsze rządzi się swoimi prawami i zawsze wzbudza sporo emocji, często negatywnych. Sama tego doświadczyłam, stąd przygotowałam poradnik, który pomoże Ci w tym, aby taka rozmowa przebiegła maksymalnie pozytywnie!

poradnik

Czy zdarzyło Ci się, że:

– zupełnie nie widziałeś, jak się zabrać do przeprowadzenia rozmowy o wynikach?

-przeprowadziłeś ocenę kompetencji i rozmowę zgodnie z obowiązującym w firmie standardem, procedurami, ale i tak miałeś wrażenie, że nie zmieni to nic w sposobie pracy Twojego zespołu?

– włożyłeś wiele wysiłku w przygotowanie się do rozmowy a zadowolony był tylko ten pracownik, który dostał podwyżkę?

– byłeś bardzo dobrze przygotowany do rozmowy a miałeś wrażenie, że sytuacja i tak wymknęła się spod kontroli?

– po rozmowie lub niedługo po niej, otrzymałeś od pracownika wypowiedzenie?

Jak to znam z własnego doświadczenia, wiele nauczyłam się na własnych błędach, stąd w tym poradniku znajdziesz tylko PRAKTYCZNE wskazówki i SPRAWDZONE sposoby na to, żeby rozmowa okresowa, którą będziesz prowadzić, przebiegła maksymalnie pozytywnie. Skupiam się na tych zagadnieniach, które budzą najwięcej emocji (głos pracowników w mediach, moje doświadczenie oraz doświadczenie klientów, z którymi miałam okazję pracować).

Zapraszam do pobrania poradnika tutaj. A gdybyś miał pytania, chciał podzielić się swoim doświadczeniem, jestem do dyspozycji!

Czytaj także:

Nie wiesz, czym jest DISC D3?

Ludzie są różni, ale ich zachowania bardzo przewidywalne, a to co ich motywuje do działania, da się w prosty sposób zdiagnozować i następnie wdrożyć taką strategię współpracy, która przyniesie wymierny efekt. Możesz to zrobić, wdrażając diagnozę DISC D3 do swojej organizacji.

Przeczytaj również

Zastanawiałeś się kiedyś, jak chwalić pracownika, podwykonawcę? Jak CZĘSTO chwalić albo gdzie postawić granicę, aby z tym chwaleniem nie przesadzić? Jeśli się nigdy nie zastanawiałeś, jaką siłę może mieć pochwała, to nic złego. Ale skoro tu trafiłeś, to daj mi kilka minut, bo chcę Ci dać jedno z najpotężniejszych narzędzi do podnoszenia zaangażowania tych, z którymi pracujesz.
Dominujący charakter – co to znaczy? Wszyscy chyba możemy jednogłośnie przyznać, że choć raz w życiu spotkaliśmy na swojej drodze osobę, która: mówiła krótko, stanowczo, konkretnie, wprost, która zawsze skupiała się na logicznym aspekcie danego zagadnienia i nie skupiała się na problemie a raczej na rozwiązaniu, która swoim sposobem komunikacji nas onieśmielała, a nawet sprawiała, że stawaliśmy się mniej pewni siebie i wycofani.

Skontaktuj się z nami

Po wypełnieniu formularza 

w ciągu 24h odezwiemy się do Ciebie – działamy naprawdę szybko!