Webinary HR i webinary dla kadry zarządzającej

Internet daje nam różne kanały do pozyskiwania wiedzy. Każdy może znaleźć dla siebie taką formę, z którą czuje się komfortowo. Na naszej stronie oprócz materiałów blogowych i podcastu Everest LIDERA, posiadamy również webinary, czyli wirtualne spotkania podnoszące umiejętności pracowników. Dzięki takim spotkaniom online, które formą mogą przypominać tradycyjne spotkanie, pojawia się możliwość, by poszerzyć swoją wiedzę bez wychodzenia z domu.

Z wykorzystaniem wirtualnych narzędzi w EFFECTIVENESS poruszamy tematy z obszaru HR, leadershipu i życia zespołu, bazując na różnicach osobowości. W naszej codziennej pracy korzystamy z badania DISC D3 i informacji, które ono dostarcza. Z tego powodu nasze darmowe webinary są bogate w rożne studia przypadków i praktyczne rozwiązania. Dodatkowo oglądając je, poznasz dobre praktyki z korzystania z badań kompetencji, które warto wdrożyć do organizacji, jeśli chcesz:

  • zatrudnić za pierwszym razem właściwą osobę na konkretne stanowisko lub zatrzymać najlepszych pracowników;

  • podnieść efektywność zespołu, w tym sprzedażowego i obsługi klienta;

  • szybko i skutecznie wdrożyć zmiany w firmie;

  • rozwiązać konflikt w zespole;

  • rozwijać umiejętności przywódcze etc.

Pod względem merytorycznym darmowe webinary zostały tak przygotowane by być wsparciem zarówno dla kadry zarządzającej i menedżerów, dla osób zarządzających zespołami, jak i dla pracowników z działów HR, którzy na co dzień wspierają szefów/liderów zespołu w codziennej pracy.