Wszystko
assessment center
coaching
doradztwo kariery
komunikacja
leadership
mentoring
obsługa klienta
rekrutacja
sprzedaż
team building
wystąpienia publiczne
zarządzanie zmianą
zarządzanie ryzykiem
negocjacje
analiza potencjału organizacji
dojrzałość organizacyjna
management assessment
trener biznesu
zarządzanie projektami
mediacje

Adam Staniszewski

trener, coach

Adam Staniszewski

trener, coach

Jestem trenerem, wykładowcą akademickim i praktykiem sprzedaży ubezpieczeń, a z wykształcenia humanistą z tytułem doktora. Zawsze interesowała mnie Skandynawia. Tamtejsza kultura, historia i styl życia ukierunkowały moje wykształcenie. Prowadząc badania i pracując ze studentami w Polsce i w Szwecji mogłem poznać uroki Skandynawii i rozwijać swoją pasję. Napisałem książkę, poznałem ciekawych ludzi, zawarłem przyjaźnie. To jednak nie praca na uczelni była moim pomysłem na życie. Myślałem długo o własnym biznesie i tak znalazłem się w ubezpieczeniach. Założyłem własną działalność gospodarczą, przeszedłem na system prowizyjny i rozpocząłem budowę bazy klientów. W tym czasie nauczyłem się jak ważna jest determinacja i konsekwencja w działaniu, motywacja oraz umiejętność zarządzania czasem. To właśnie praktyczna wiedza oraz doświadczenie dydaktyczne wprowadziły mnie na salę szkoleniową. I tak już zostało do dzisiaj. Prowadząc warsztaty i coachingi dla handlowców oraz menadżerów, przepracowałem ponad 5 000 godzin. W tym czasie miałem przyjemność współpracować z wieloma wspaniałymi osobami z branży farmaceutycznej, finansowej, budowlanej oraz FMCG.

Adam U. Arciszewski

coach, konsultant, trener

Adam U. Arciszewski

coach, konsultant, trener

Rocznik 1970. Mgr. inżynier, konsultant i coach. Od 1999 roku mieszkam w Reykjaviku na Islandii. Posiadam ponad dwudziestoletnie doswiadczenie zawodowe pracy w roli kierownika zespołów oraz projektanta w zespołach projektowych. Studiuję psychologię w biznesie.

+48 797 588 435; +00 35 486 758 84
Białystok i Polska

Agata Gesing

akredytowany coach ICF/ACC, trener

Agata Gesing

akredytowany coach ICF/ACC, trener

Jestem akredytowanym coachem ICF/ACC, trenerem i tłumaczką. Wykorzystuję swoje bogate doświadczenie w biznesie oraz wiedzę w etycznym i profesjonalnym towarzyszeniu klientom w procesie zmiany. Prowadzę coaching indywidualny i grupowy. Bliskie są mi efektywność pracy drużyn i zespołów, motywacja w sporcie oraz wellness coaching. Jako certyfikowany konsultant DISC D3, certyfikowany praktyk metody Points of You® oraz moderator Design Thinking wspieram biznesy i zespoły, wydobywając potencjał i rzeczywistą siłę sprawczą ludzi, którzy je tworzą. Organizuję warsztaty wyjazdowe dla kobiet i spotkania motywacyjne dla sportowców.

+48 534 113 333
Cieszyn, Bielsko-Biała, Katowice, cała Polska

Agnieszka Czaplińska

trener biznesu, konsultant HR

Agnieszka Czaplińska

trener biznesu, konsultant HR

Wspieram przedsiębiorców i firmy w rozwoju, pomagając pracownikom pracować zgodnie ze swoimi talentami i mocnymi stronami, a firmom budować efektywne zespoły w oparciu o naturalne kompetencje pracowników. Pomagam tworzyć struktury oparte na zaplanowanej ścieżce kariery pracowników, dając przedsiębiorcy czas na pracę NAD firmą. Jestem trenerką biznesu, konsultantką HR oraz akredytowanym coachem indywidualny, grupowym oraz zespołowym. Specjalizuję się także w szkoleniach z zakresu zarządzania i komunikacji. W ramach brandu Czapla and More zarządzam czterema podmiotami: Czapla and More, Manager and More, Business and More, Rozwiń skrzydła w biznesie. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie jako Prezes warszawskiej grupy networkingowej BNI Connect, doprowadziłam ją do statusu Platynowej. Swoja karierę zawodową budowałam pracując w biznesie farmaceutycznym, sektorze bankowym, usługowym oraz motoryzacyjnym. Posiadam bogate doświadczenie w obszarach HR, sprzedaży oraz zarządzaniu.

Agnieszka Ert-Eberdt

HR Manager, trener, mentor

Agnieszka Ert-Eberdt

HR Manager, trener, mentor

Posiadam blisko 20 lat doświadczenia w obszarze HR, w biznesie oraz w doradztwie strategicznym. Moje kompetencje HR obejmują tematy „twarde” (kadry i płace) oraz „miękkie” (rekrutacje, szkolenia i rozwój, budowanie zespołów, kultura organizacyjna. Moją pasją jest odkrywanie potencjału i talentów ludzi i pomaganie w zaplanowaniu ścieżki kariery. Konie i jeździectwo, którym zajmuję się po godzinach pracy są dla mnie inspiracją w pracy z liderami. Uważam, że konie mogą być doskonałymi coachami liderów. Jestem mentorką w Fundacji Liderek Biznesu.

+48 696 04 40 90
Cała Polska

Agnieszka Jaraczewska

manager compliance, trener

Agnieszka Jaraczewska

manager compliance, trener

Jestem managerem specjalizującym się w tematyce compliance i zarządzania ryzykiem w korporacji międzynarodowej. Z wykształcenia i największej pasji jestem filozofem i socjologiem.

+48 695 660 396
Warszawa

Agnieszka Kaseja

coach, mentor, trener, doradca HR

Agnieszka Kaseja

coach, mentor, trener, doradca HR

Pomagam osiągnąć sukces w życiu i pozostać sobą. Moje specjalizacje to: COACHING MENTAL TOUGHNESS (jak być silnym psychicznie w biznesie i życiu) i COACHING LEADERSHIP. Wspieram szefów, ekspertów, menedżerów, samozatrudnionych, szczególnie kobiety. Praktykuję medytację mindfulness od 2 lat.
Jestem trenerką coachingu menedżerskiego i zarządzania od 17 lat, dyplomowanym coachem od 2008 r., w trakcie certyfikacji zen coachingowej i akredytacji EMCC EIA. Zajmuję się diagnozą DISC D3, MTQ48 (test odporności psychicznej). Moje motto: Wydobądź z siebie to, co najlepsze! Osiągnij sukces, będąc w pełni sobą!

Agnieszka Mazur

trener, trener mentalny, mentor

Agnieszka Mazur

trener, trener mentalny, mentor

Doświadczenie biznesowe zdobyłam kierując międzynarodowymi działami jakości, badań i rozwoju oraz ustalając strategię w firmie produkcyjnej z branży FMCG. Jestem autorką kilku aplikacji patentowych. Doskonale sprawdziłam się jako manager, mentor i lider dużych zespołów i projektów biznesowych, Zarządzając projektami, bądź zespołami zawsze wprowadzałam innowacyjne sposoby szkolenia, organizacji i zarządzania. Jestem również moderatorką Design Thinking i Scrum Master Agile oraz uczestniczką programu Leaders are Trainers.

Aleksandra Maciejewska

HR Business Partner

Aleksandra Maciejewska

HR Business Partner

Jako HR Business Partner jestem osobą dynamiczną, zorientowaną na biznes i efekty. Mam ponad 10-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku. Moja specjalizacja HR obejmuje m.in. wsparcie klienta, zarządzanie zespołem i projektami, relacjami.

Andrzej Cieplak

mentor, trener, coach

Andrzej Cieplak

mentor, trener, coach

Andrzej Cieplak – mentor, trener, coach ACC ICF, entuzjasta inspirowania i wspierania ludzi w rozwoju. 30 lat doświadczenia w biznesie oraz matematyczne, analityczne myślenie wykorzystuje do rozwoju menedżerów i zespołów.
Opis w DISC:
 Styl – Perfekcjonista
 Dominujące wartości: Uczciwość, Lojalność
 Postawa życiowa: Wewnętrzny Spokój, Solidarność (pragnienie pomocy innym)
 Role w zespole: Realizator, Analityk
Forma wyrazu – synteza, metafora, docieranie do sedna problemu. Pasje – rozwój, natura, sport, muzyka, fotografia, pisanie książek i artykułów.
Rodzinnie – mąż, ojciec 3 dzieci, dziadek 6 wnuków, filar wielopokoleniowej rodziny. Motto życiowe: „Walk the talk czyli bądź przykładem zmiany, o której mówisz”.

Andrzej Kochanek

General Manager

Andrzej Kochanek

General Manager

Odpowiadam za strategiczny rozwój 4Value w obszarze doradztwa biznesowego, szkoleń i wdrożeń IT. Jestem menedżerem, trenerem biznesu, konsultantem, coachem i mentorem specjalizującym się w strategiach rozwojowych, efektywności sprzedaży, innowacjach oraz rozwoju osobistym. Przez 17 lat zajmowałem się zarządzaniem w dużych firmach giełdowych, krajowych i międzynarodowych jako Dyrektor Sprzedaży, Prezes i Dyrektor Zarządzający. Jestem absolwentem Executive MBA Illinois State University oraz Politechniki Łódzkiej. Łączę duże doświadczenia biznesowe w zarządzaniu z elementami przywództwa, mentoringu oraz psychologicznymi podstawami osiągania rezultatów.

Aneta Wolny

coach, psycholog biznesu

Aneta Wolny

coach, psycholog biznesu

Świadczę usługi coachingowe w języku polskim, angielskim, hiszpańskim i włoskim dla klientów z różnych branż; w szczególności z obszaru Sprzedaży, Customer Service oraz IT. Moją misją zawodową jest pomoc klientom w odnalezieniu lub stworzeniu sobie przyjaznego środowiska pracy oraz w odkryciu swoich kompetencji, zasobów i pasji poprzez wykonywaną pracę. Skupiam się głownie na coachingu kariery, wsparciu projektów i zespołów poprzez prowadzenie sesji shadowingu pracowników oraz coachingu opartego na modelu systemowym. Pracuję również z osobami konfrontującymi się z sytuacją odejścia z korporacji i pragnącymi rozwinąć swój własny biznes.

+48 697 120 791
Warszawa, Lublin, cała Polska (online)

Anna Baran

psycholog, coach, trener biznesu

Anna Baran

psycholog, coach, trener biznesu

Jestem absolwentką psychologii w Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Po studiach uzyskałam certyfikat trenera w prestiżowej Szkole Trenerów i Konsultantów Zarządzania MATRIK. Od 13 lat pracuję jako trener i konsultant (mam na swoim koncie ponad 7000 godzin szkoleń i doradztwa dla korporacji, MŚP, uczelni, instytucji publicznych i organizacji pozarządowych). W pracy trenerskiej wykorzystuję strategiczne gry szkoleniowe (w tym autorską grę planszową do zarządzania personelem), a także metodologię Lego Serious Play®. Jestem akredytowanym coachem ICF (International Coach Federation) na poziomie ACC (Associate Certified Coach) i dyrektorem regionalnym rzeszowskiego oddziału ICF Poland. Ukończyłam Studia Zawodowe Coachingu ACSTH w Instytucie Komunikacji i Rozwoju Mukoid, gdzie obecnie pełnię funkcję mentora, przygotowując absolwentów do akredytacji ICF na poziomie ACC. Jestem także absolwentką Noble Manhattan Coaching na poziomie PCD. Ukończyłam I stopień kursu Racjonalnej Terapii Zachowań oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jestem konsultantem narzędzi diagnostycznych DISC D3, Extended DISC® oraz Belbin Team Roles®. Obecnie jestem właścicielem Pracowni Psychologii Biznesu, ekspertem portalu zmianywzyciu.pl.

Anna Bartoszewicz – Pajka

doradca HR, coach

Anna Bartoszewicz – Pajka

doradca HR, coach

Jestem doradcą HR i coachem. Doświadczenie zdobyłam pracując w różnych firmach: korporacji, organizacji pozarządowej i MŚP - dzięki czemu wiem, jak bardzo ludzie w organizacji wpływają na funkcjonowanie biznesu. Realizuję projekty z obszaru HR – rekrutacji, zarządzania zasobami ludzkimi, coachingu, doradztwa kariery, a także employer brandingu. Wspieram również ludzi w rozwoju zawodowym i osobistym, szczególnie w sytuacji zmiany w życiu. Jestem właścicielką firmy Personal Talent.

+48 510 983 400
Trójmiasto, cała Polska

Anna Gucwa

trener, coach

Anna Gucwa

trener, coach

Jestem trenerką, coachem, 12-letnim praktykiem biznesu, absolwentką filologii polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studiów podyplomowych „Zarządzania Zasobami ludzkimi” Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Ukończyłam również Szkołę Trenerów „METRUM” i studia podyplomowe „Zarządzanie zespołem sprzedaży” Akademii Leona Koźmińskiego. Prowadzę również program „Menedżer Pro” w telewizji internetowej, na kanale Słodki Live, jestem autorką artykułów z obszaru rozwoju kompetencji miękkich w biznesie. Tworzę pierwszą w Polsce aplikację mobilną dla „młodych” menedżerów, zawierającą schematy postępowania w codziennych sytuacjach menedżerskich. Specjalizuję się w realizacji projektów związanych z doskonaleniem kompetencji kierowniczych. Pracuję w oparciu o nowoczesne formy szkoleniowe, jakimi są gry szkoleniowe. W pracy z klientem aktywnie wykorzystuję metody coachingowe. Moim eksperckim obszarem jest projektowanie i prowadzenie procesów rozwojowych dla kadry menedżerskiej.

Anna Majchrowska

trener biznesu, trener kompetencji miękkich, doradca

Anna Majchrowska

trener biznesu, trener kompetencji miękkich, doradca

Jestem trenerem biznesu i rozwoju osobistego, coachem, mentorem, menedżerem. Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie w międzynarodowej korporacji, gdzie zarządzałam rozproszonym zespołem sprzedażowym, zespołem trenerów oraz licznymi projektami, 11-letnie doświadczenie w projektowaniu i prowadzeniu szkoleń, zarządzaniu szkoleniami i rozwojem talentów w organizacji. Na koncie mam również poparte licznymi przykładami sukcesy w rozwijaniu podwładnych i wdrażaniu nowych rozwiązań, za które otrzymałam wiele nagród. Jestem właścicielką międzynarodowych certyfikatów: Konsultant DISC/D3 oraz Kirkpatrick Four Level Evaluation Program. Jestem absolwentką UMSC w Lublinie, Wyższej Szkoły Europejskiej i Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Obecnie prowadzę firmę Development Way i z pasją pomagam organizacjom w szkoleniu i rozwijaniu pracowników, menedżerów, skutecznej rekrutacji, budowaniu planów rozwojowych. Prowadzę również spotkania rozwojowe dla kobiet – YOUR Development Way -Spotkania Wyjątkowych Kobiet. Wyznaję koncepcję Life Long Learning, stale doskonaląc swoje kompetencje.

+48 609 776 200
Rzeszów, cała Polska

Anna Nowak

menedżer, trener biznesu, mentor

Anna Nowak

menedżer, trener biznesu, mentor

Lubię ludzi, zapewne dlatego tak dużą satysfakcję sprawia mi inspirowanie innych, aby odnosili swoje osobiste sukcesy. Jestem fanką budowania strefy komfortu, która sprzyja rozwijaniu się i tworzeniu. W pracy zawodowej realizowałam się w roli menedżera zespołu sprzedażowego, a obecnie odpowiadam za budowanie pozytywnych doświadczeń klientów zamożnych w jednym z czołowych Banków w Polsce. Współpracując z różnymi jednostkami od mających bezpośredni kontakt z klientem, po zespoły projektowe, czy analityczne, niezmiernie doceniam wagę komunikacji. Uważam, że segmentacja behawioralna, czyli akceptacja, że każdy z nas jest jakiś, tak samo wyjątkowy, pozwala budować długofalowe i wartościowe relacje. Jestem trenerem biznesu i facylitatorem Job Crafting, nowoczesnej metody odnajdywania szczęścia i samorealizacji w pracy.

Opis w DISC:
Styl: Zarządca
Dominujące wartości: Uczciwość , Lojalność
Postawy życiowe: Wewnętrzny spokój, Ekonomia
Role w zespole: Analityk, Koordynator

+48 507 133 376
Warszawa, cała Polska

Anna Nowakowska-Floriańczyk

Executive Search Consultant

Anna Nowakowska-Floriańczyk

Executive Search Consultant

Pomagam menadżerom w okresie zmiany zawodowej, przygotowania się do spotkania z rynkiem pracy. Wspieram przedsiębiorców i osoby odpowiedzialne za rekrutację w pozyskaniu utalentowanej kadry kierowniczej do ich organizacji.

+48 508 100 798
CEE

Anna Podgórska

ekspert badania potencjałów ludzi i zespołów, trener biznesu, doradca

Anna Podgórska

ekspert badania potencjałów ludzi i zespołów, trener biznesu, doradca

Mam ponad 20 lat doświadczenia menedżerskiego (biznes oraz administracja), trenerskiego i doradczego. Jako CEO od 2000 r. prowadzę Centrum HOMO CREATORE. Na sali szkoleniowej spędziłam tyle godzin, że dawno przestałam liczyć uczestników i klientów. Pomagam ludziom i zespołom osiągać sukces i realizować cele przy optymalnym wykorzystaniu potencjału. Wspieram ich w budowaniu współpracy. Uczę, jak osiągać synergię i wykorzystać różnice w zespole. Pokazuję, jak zbudować środowisko sprzyjające kreatywności i zaangażowaniu. Jestem przekonana, że rozwiązania szanujące sposób myślenia, potrzeby i wartości ludzi zapewniają powodzenie na długi czas.

Anna Zając-Nogaj

coach, trener

Anna Zając-Nogaj

coach, trener

Posiadam bogatą w zmiany i wyzwania 25-letnią karierę zawodową w organizacji pozarządowej, której misją jest wspieranie rozwoju lokalnej społeczności. Doświadczenie praktyczne podbudowane zostało gruntowną wiedzą wyniesioną z licznych szkoleń i studiów podyplomowych, w tym Szkoły Głównej Handlowej w zakresie zarządzania oraz coachingu profesjonalnego na Akademii Leona Koźmińskiego. Prywatnie jestem matką dwóch córek i kocham psy. Interesuję się psychologią i budowaniem relacji. Szczególnie istotny jest dla mnie rozwój osobisty i wsparcie drugiego człowieka w osiąganiu jego życiowych zamierzeń.

+48 692 726 082
Sandomierz, województwo świętokrzyskie

Barbara Habrych

trener, doradca HR, rekruter

Barbara Habrych

trener, doradca HR, rekruter

Jestem doświadczoną specjalistką HR. Od 6 lat projektuję i wdrażam procesy: rekrutacja, adaptacja, programy talentowe, mentoring, zarządzanie szkoleniami i inne. Wspieram rozwój menadżerów w zakresie zarządzania zespołem. Jestem pedagogiem z uprawnieniami i trenerką rozwoju kompetencji społecznych. Prowadzę szkolenia i warsztaty z zakresu komunikacji, asertywności, rozwoju kreatywności, budowania zespołu, autoprezentacji. Wspólnym mianownikiem wszystkich moich działań jest człowiek – zawsze w centrum.

885324042
Wrocław, Dolny Śląsk

Beata Glinka

trener, coach, mentor

Beata Glinka

trener, coach, mentor

Moją pasją jest praca z ludźmi. Uczę jak pracować z pasją, angażować zespół i motywować - wtedy jestem trenerem, towarzyszę w rozwoju - wtedy jestem coachem, podpowiadam jak wykorzystać mocne strony - wtedy jestem mentorem. Jestem facylitatorem Job Crafting, metody która sprawia, by pracowało się lepiej, przyjemniej i skuteczniej, z poczuciem większego sensu. Jestem Ambasadorem i wolontariuszem Fundacji Santander oraz mentorem w Fundacji Liderek Biznesu.

Opis w DISC:
Styl: Motywator
Dominujące wartości: Uczciwość , Równość
Postawy życiowe: Wewnętrzny spokój, Wiedza (chcę cały czas się uczyć)
Role w zespole: Strateg, Kreator

+48 501 403 775
cała Polska

Dagmara Nowicka

HR Manager, certyfikowany coach ICF, trener biznesu i rozwoju osobistego, stały mediator sądowy

Dagmara Nowicka

HR Manager, certyfikowany coach ICF, trener biznesu i rozwoju osobistego, stały mediator sądowy

Jestem związana z branżą HR od 17 lat. Moją pasją jest towarzyszenie klientom w rozwoju. Wspieram klientów biznesowych i indywidualnych w zmianie oraz w kryzysie. Od ponad 10 lat z sukcesem wspieram kompleksowo klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, m.in. w zakresie rekrutacji, budowania strategii personalnych, zarządzania zespołem, zarządzania konfliktem oraz zarządzania w stresie. Jestem licencjonowaną Interwentką I i II stopnia Polskiego Towarzystwa Pierwszej Pomocy Emocjonalnej w Warszawie. Jestem absolwentką Szkoły Psychologii Zorientowanej na Proces. Obecnie w trakcie stażu Coachingu Transpersonalnego w podejściu kognitywistycznym jako metody w life coachingu prowadzonego przez Macieja Bennewicza w Instytucie Kognitywistyki w Warszawie.

Dorota Wandas

trener biznesu, asesor procesów Assessment Center, Development Center

Dorota Wandas

trener biznesu, asesor procesów Assessment Center, Development Center

W swojej pracy najbardziej cenię momenty, kiedy udaje mi się zauważyć, że osoba, której towarzyszę w rozwoju, poszerzyła swoje spojrzenie. Zobaczyła i usłyszała więcej. Przyjrzała się sobie, sytuacji, innym z perspektywy, której wcześniej nie brała pod uwagę. Specjalizuję się w pracy warsztatowej wyposażającej ludzi w narzędzia, techniki, umiejętności, które znacząco wpływają na podnoszenie skuteczności menadżerskiej czy interpersonalnej. Prowadzę i tworzę procesy diagnozy potencjału. Jestem trenerem i coachem biznesu, certyfikowanym użytkownikiem MTQ48 (Siła i odporność psychiczna), ILM72 (Style przywódcze) AQR, DISC D3. Jestem również konsultantem projektów badawczych mi.n. Badania Satysfakcji Pracowników. W ostatnich latach zgłębiam temat Work Life Balance. Prywatnie jestem mamą Mai, pasjonatką wojennych filmów oraz biografii ludzi sukcesu.

Edyta Daniluk

psycholog, trener biznesu, specjalista psychodietetyki

Edyta Daniluk

psycholog, trener biznesu, specjalista psychodietetyki

Jestem psychologiem i trenerem biznesu. Po pracy - miłośnikiem sportu - jako kibic i praktyk. Prowadzę szkolenia z obszaru komunikacji interpersonalnej, budowania zespołu, zarządzania stresem i automotywacji. W szkoleniach wykorzystuję też wiedzę z zakresu psychodietetyki, psychologii sportu oraz doświadczeń sportowców. Pomagam zespołom w odkryciu ich potencjału, polepszeniu komunikacji, znalezieniu odpowiednich motywatorów i sposobów na radzenie sobie ze stresem.

+48 508 168 586
Lublin, Warszawa, Białystok

Edyta Orzechowska

trener, coach, menedżer sprzedaży

Edyta Orzechowska

trener, coach, menedżer sprzedaży

Certyfikowany trener sprzedaży ze znajomością metodyki szkolenia dorosłych. Koncentruję się na praktycznym aspekcie przekazywanych informacji i biznesowym wymiarze proponowanych rozwiązań, pamiętając, że kluczem do sukcesu są ludzie. Działam na poziomach: przekazywania wiedzy, wyrabiania umiejętności i zmiany postaw. W pracy szkoleniowej wykorzystuję doświadczenie zdobyte jako pracownik operacyjny sprzedaży i menedżer w działach sprzedaży i marketingu.

Warszawa, cała Polska

Emilia Kozłowska

talent sourcer, specjalista ds. HR w GP People Sp. z o.o.

Emilia Kozłowska

talent sourcer, specjalista ds. HR w GP People Sp. z o.o.

Z wykształcenia socjolog zafascynowany HR-ami, sercem związana z psychologią społeczną. Swoją przygodę w branży HR rozpoczęłam od fakultatywnych praktyk, przez co sukcesywnie budowałam swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną. Mam za sobą kilkuletni staż pracy na stanowisku konsultanta HR i koordynatora oddziału. Dziś realizuje samodzielnie procesy rekrutacji stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Dobrze czuję się w projektach wymagających dużego tempa pracy i strategicznego podejścia do zadania. Szukam do pary 🙂

+48 665 216 400
cała Polska

Ewa Ulicz

socjolog, trener, manager

Ewa Ulicz

socjolog, trener, manager

Jestem menedżerem, mentorem i trenerem z ponad 20-letnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych korporacjach. Z wykształcenia i pasji jestem socjologiem; biegle konstruuję i posługuję się narzędziami badawczymi, stawiam diagnozy i pomagam wdrażać plany rozwoju. Od wielu lat specjalizuję się w strategiach rozwojowych, wdrażaniu innowacji i w przeprowadzaniu zespołów przez trudny okres zmian. Managerów, z którymi pracuję, zachęcam do troski o pracowników i wykorzystania pełnego potencjału firm, a tym samym do walki ze stereotypami i wyczulenia na siłę, która drzemie w różnorodności. Uważnie śledzę trendy w zakresie rozwoju przywództwa. Jestem zwolennikiem edukacji i zarządzania demokratycznego od wczesnych lat szkolnych do emerytury. Skłaniam się ku idei holokracji i chętnie z każdym dyskutuję na ten temat.

+48 663 366 168
cała Polska

Ilona Wargacka

coach, trener

Ilona Wargacka

coach, trener

Jestem akredytowanym coachem ACC ICF, certyfikowanym trenerem biznesu i mentorem. Pracuję z klientami indywidualnymi oraz zespołami. W zespołach realizuję projekty z zakresu podnoszenia kompetencji komunikacyjnych, budowania efektywnych zespołów, skutecznej informacji zwrotnej czy motywacji. Prowadzę programy uczące technik konsekwencji i wytrwałości w dążeniu do celu. W coachingu stosuję podejście holistyczne. Wspieram klientów w realizacji celów z zakresu określania ścieżki zawodowej, przygotowywania modelu biznesu czy podnoszeniu kompetencji jako lidera.

Ireneusz Zyzanski

międzykulturowy coach, mentor, trener

Ireneusz Zyzanski

międzykulturowy coach, mentor, trener

Jestem konsultantem biznesu, międzykulturowym coachem, mentorem i trenerem. Spędziłem 24 lata w międzynarodowych korporacjach w działach sprzedaży i HR.
Ponad 18 lat pracowałem poza Polską, zarządzając międzynarodowymi zespołami.

Iwona Jarosz-Śliwińska

mediator, terapeuta

Iwona Jarosz-Śliwińska

mediator, terapeuta

Jestem managerem ds. sprzedaży bezpośredniej od 16 lat oraz mediatorem w sprawach cywilnych. Na mojej drodze budowania zespołu spotykałam  różnych ludzi; to oni pokazywali mi, jakie są moje mocne strony, ile jest we mnie ograniczeń, ile jeszcze pracy muszę wykonać nad sobą, by osiągnąć równowagę w pracy i w życiu. Ukończyłam IPS (Instytut Psychologi Stosowanej) w Krakowie o kierunku terapeutycznym, Akademię Liderów w Łodzi - terapia w biznesie. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się z moimi klientami, współpracownikami, a także z rodziną.  

+48 605 570 432
Stalowa Wola

Joanna Antonik

trener,coach,doradca

Joanna Antonik

trener,coach,doradca

Jestem sprzedawcą z 20 letnim stażem, menedżerem, trenerem sprzedaży i rozwoju oraz coachem.
Jako sprzedawca specjalizuje się w używaniu technik opartych na rozwiązań i poszukiwaniu potrzeb klienta. Jako trener wykorzystuje zdobyte doświadczenie sprzedawcy, menedżera i coacha, realizuje projekty w oparciu o analizę sytuacji z wykorzystaniem zasobów sprzedawców. Moje szkolenia są oceniane bardzo wysoko pod względem merytoryki, innowacyjności i stosowanych narzędzi.
Podczas swojej pracy menedżera i trenera zwracam szczególną uwagę na budowanie profesjonalnego wizerunku doradcy co pozwala budować poczucie wartości, eliminuje stres w kontakcie z klientem i prezentowaniu oferty.

601492275
Śląsk + cała Polska

Joanna Boduch-Paw

doradca, trener

Joanna Boduch-Paw

doradca, trener

Dzięki 15-letniej pracy w organizacji pozarządowej oraz pełnieniu funkcji Członka zarządu, zdobyłam doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
w doradztwie i szkoleniach z zakresu przedsiębiorczości, równości, doradztwie zawodowym, a także w działaniach ukierunkowanych na rozwój społeczności lokalnych. Pracuję z włascicielami firm, pracownikami firm, liderami organizacji pozarządowych. Miarą moich uskcesów jest dla mnie patrzenie na rozwój osobisty i zawodowy moich klientów.

+48 501 006 706
Busko-Zdrój, Sandomierz, województwo świętokrzyskie

Joanna Gilewska

menedżer, doradca, trener

Joanna Gilewska

menedżer, doradca, trener

Jestem menedżerem, doradcą i trenerem z ponad 10-letnim doświadczeniem. Wspieram zespoły w procesie doskonalenia zarządzania, wprowadzania zmian, zarządzania projektami i programami. Pomagam organizacjom budować ich dojrzałość projektową.

Joanna Grela

psycholog, coach zespołowy

Joanna Grela

psycholog, coach zespołowy

Jestem psychologiem i trenerem biznesu z 11-letnim doświadczeniem. Jako coach grupowy i zespołowy akredytowany przez ICF miałam przyjemność wspierać w rozwoju zespoły pracowników m.in. IKEA, TUiR WARTA S.A., Time Trend Sp. z o.o., Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce i wielu innych. Moją pasją jest też coaching dedykowany liderom.
Wykładam na studiach podyplomowych z coachingu oraz w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury. Wspieram innych coachów jako mentorcoach i superwizor. Jestem współtwórcą Szkoły Coachingu Zespołowego i Grupowego NOVO. Uwielbiam pracę z ludźmi i dla ludzi. Wiedzą i doświadczeniem z radością dzielę się na blogu: www.ZmienPerspektywe.pl.

Joanna Ryś-Bednarczyk

doradca podatkowy, trener biznesu, coach, manager

Joanna Ryś-Bednarczyk

doradca podatkowy, trener biznesu, coach, manager

Jestem managerem w Spółce doradztwa podatkowego, ale prowadzę także własną firmę, w której zajmuje się coachingiem, prowadzeniem kursów redukcji stresu (mindfulness) oraz wsparciem w obszarze umiejętności miękkich moich klientów. Zajmuję się diagnozą DISC D3 oraz jestem trenerem FRIS (style myślenia i działania). Dzięki doświadczeniu w biznesie oraz w obszarze uważności mogę pomóc w rozwiązywaniu sytuacji konfliktowych, a badanie DISC D3 jest w tym zakresie ogromnym wsparciem. Moje motto: "Człowiek jest najważniejszy i warto w nim dostrzec to co w nim najcenniesze". Prywatnie uwielbiam podróże, koty i książki.

Warszawa i cała Polska

Joanna Zioło

rekruter, specjalista HR, coach

Joanna Zioło

rekruter, specjalista HR, coach

Jestem HR-owcem, z pasji, wykształcenia i zawodu. Na co dzień, poza poszukiwaniem najlepszych Kandydatów, dbam też o te talenty wewnątrz firm, tworząc strategie HR pomagające utrzymać i rozwijać zespoły. Moje bogate doświadczenie pozwoliło zdefiniować najlepsze praktyki w zakresie zarządzania HR, które z sukcesami wdrażam w biznesie. Poza partnerstwem, to uśmiech, otwartość i nastawienie na rozwiązanie charakteryzują moją pracę.

+48 795 142 422
Gdańsk i cała Polska

Jolanta Mieczkowska-Luto

trener, konsultant HR

Jolanta Mieczkowska-Luto

trener, konsultant HR

Jestem doradcą HR, trenerem biznesu, współwłaścicielem firmy BoWarto, licencjonowanym trenerem PTP, zastępcą kierownika szkół trenerskich Ośrodka INTRA, kierownikiem Szkoły Trenerów Biznesu. Specjalizuję się w edukacji trenerów, badaniu potencjału liderów.

Kamil Tomala

coach, trener

Kamil Tomala

coach, trener

Jestem trenerem kompetencji miękkich zrzeszonym w międzynarodowej organizacji The John Maxwell Team, w ramach której uczę i przemawiam do liderów. Jestem również przedsiębiorcą i doradcą specjalizującym się w rozwoju pracowników poprzez precyzyjnie dopasowane procesy rozwojowe. Przede wszystkim jestem jednak coachem w modelu transpersonalnym, wykorzystującym jednocześnie narzędzia i techniki z różnych obszarów rozwoju, takich jak chociażby programowanie neurolingwistyczne lub metodologia DISC.
Przeszedłem ciekawą drogę od syna dwójki przedsiębiorców, który od 7. roku życia zajmował się handlem, filologa hiszpańskiego, inżyniera serwerów dla firm, których nazw nigdy nie będę mógł zdradzić. Byłem również menedżerem i konsultantem międzynarodowych zespołów IT, wspierających jedne z największych firm na świecie i w końcu dyrektorem uniwersytetu w jednej z największych firm z branży nieruchomości na świecie. Moja droga dała mi mnóstwo różnego rodzaju lekcji, z których czerpałem bezcenne doświadczenie, którym teraz mogę się dzielić z innymi. Wiem też, że będę nią podążał tak długo, jak tylko będę w stanie, ponieważ to ciągły rozwój gwarantuje sukces, niezależnie od tego, jaka jest Twoja jego definicja.

Karolina Baljon-Macher

HR Business Partner

Karolina Baljon-Macher

HR Business Partner

Z branżą HR związana jestem od 2016r. W pracy zawodowej wspieram działania managerów w zakresie rekrutacji, awansów, a także opracowuję i realizuję strategię działań HR. Posiadam również doświadczenie w budowaniu programów rozwojowych i prowadzenia szkoleń dla pracowników oraz kadry managerskiej. Ponadto jestem ambasadorem polityki przeciwdziałania dyskryminacji i mobbingowi w miejscu pracy. Prywatnie poszerzam swoje zainteresowania z zakresu rozwoju osobistego oraz coachingu.

+48 601 757 533
Wrocław/Warszawa

Katarzyna Książkiewicz

trener biznesu, coach, mentor

Katarzyna Książkiewicz

trener biznesu, coach, mentor

Jestem propagatorką świadomego telemarketingu, upraszczania rzeczy skomplikowanych i zwolenniczką ciągłego doskonalenia własnych umiejetności. Specjalizuję się w budowaniu relacji oraz rozwoju umiejetności miękkich. Fascynuje się ukrytymi możliwościami człowieka i dlatego chętnie pomagam ludziom uruchomić ich własne zasoby do tego, by osiągali sukces. Mam wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta, motywacji i budowaniu zwinnych zespołów. Niemalże od początku swojej kariery zarządzałam z sukcesem zespołami różnej wielkości w polskich i międzynarodowych organizacjach. Jestem pomysłodawcą i współautorem dwóch książek napisanych na zamówienie Wydawnictwa OnePress z zakresu sprzedaży i umawiania spotkań przez telefon: „Świadomy telemarketing. Interaktywne narzędzie dla telemarketerów i menedżerów call center” oraz „Umawianie spotkań. Jak robić to swobodnie, efektywnie i z klasą.” Obecnie piszę książkę dotyczącą profesjonalnej obsługi klienta. W kontaktach z ludźmi kieruję się zasadą, że "człowiek jest wielki nie przez to, co ma i nie przez to, kim jest, ale przez to, czym dzieli się z innymi."

+48 607 608 666
Wrocław i cała Polska

Katarzyna Nowacka

trener, coach

Katarzyna Nowacka

trener, coach

I enable people to thrive in a change-driven world. I empower them to become more creative, experimental and resilient. As a Certified Co-Active Coach™, I am passionate about opening my clients up to the life they truly want and desire. I have worked as a facilitator, and a coach for over 12 years. And I love it. My clients leave with clarity and exciting new skills, which they immediately apply to their work, career and lives. With me, people bring ideas to life, expand their goals and stick to their plans.

Who are my clients?
Overwhelmingly they are people undergoing sticky transition of some sort.
Such as....
- trailing expat spouses who want to re-start their careers, make an impact, or find their footing
- young creative entrepreneurs who need to turn their dreams into business strategy
- artists and creative professionals who feel ""blocked"" or cannot find their niche.
Expect to explore new possibilities and perspectives while working with me, and turn uncertainty and hesitation into clear confident strokes of vibrant colours.

6596740993
on-line (Polska, Singapur)

Katarzyna Szczepańska-Rossa

Trener, psycholog

Katarzyna Szczepańska-Rossa

Trener, psycholog

Jestem psychologiem, terapeutką działającą w nurcie TSR i trenerem. Jako trener wspierałam w rozwoju specjalistów z takich firm jak Netrix Sp. z o.o., Atem, Bericap, Fosfan, Syntea S.A. Prowadzę szkolenia z umiejętności miękkich i managerskich, tworzenia efektywnych zespołów i motywowania. Często podejmuję współpracę z fundacjami, wspomagając ich pracowników, uczestników projektów w rozwoju kompetencji, a także prowadząc działania w zakresie poradnictwa i terapii. Moją pasją jest zarządzanie zasobami ludzkimi, a w szczególności działania związane z planowaniem kariery, rekrutacją, odkrywaniem potencjału tkwiącego w pracownikach.

+48 608 310 184
województwo lubelskie

Katarzyna Sznajder

trener biznesu, akredytowany coach, certyfikowany konsultant DISC D3

Katarzyna Sznajder

trener biznesu, akredytowany coach, certyfikowany konsultant DISC D3

Jestem trenerem biznesu, akredytowanym coachem i konsultantem DISC D3. Zajmuję się rozwojem kompetencji i doskonaleniem umiejętności niezbędnych do efektywnego funkcjonowania i realizowania założonych celów. Pracuję jako coach i trener pomagając moim Klientom w znajdowaniu najlepszych rozwiązań, które motywują do działania, wyzwalają potencjał i budują poczucie sprawczości. Praca jest dla mnie pasją, uwielbiam zauważać zmiany w świadomości moich Klientów i cieszę się razem z nimi z osiąganych sukcesów. Jestem osobą otwartą o przyjaznym usposobieniu i nastawioną na pozytywną zmianę. Pracuję zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z grupami. Posiadam umiejętność budowania bezpiecznej atmosfery zaufania sprzyjającej wychodzeniu ze sfery komfortu i doświadczaniu nowych umiejętności. Moje treningi pozwalają stawać się lepszą wersją samego siebie.

Krzysztof Lesiewicz

trener

Krzysztof Lesiewicz

trener

Pracuję jako trener biznesu, w obszarze sprzedaży oraz kompetencji menedżerskich.

+48 514 241 426
Warszawa

Maciej Kozubik

coach, trener biznesu

Maciej Kozubik

coach, trener biznesu

Nazywam się Maciej Kozubik i zajmuję się wsparciem przedsiębiorców w tworzeniu i rozwijaniu małych firm, szkolę przyszłych i początkujących menedżerów, ożywiam działy sprzedaży.
Jestem absolwentem dwóch uczelni wyższych (Akademii Ekonomicznej w Katowicach dzisiaj Uniwersytet Ekonomiczny i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu). Pracowałem w korporacjach, od lat prowadzę działalność gospodarczą. Nieprzerwanie podążam przed siebie, wyznaczam sobie ambitne cele i szukam nowych inspiracji. To, co mnie wyróżnia, to silna wiara w ludzi i ich potencjał, dlatego namawiam ich do inwestowania w siebie i rozwijania swoich pasji.

Ukończyłem Akademii Coacha i Akademii Trenerów Biznesu, międzynarodowy kurs CoachWise Essentials Program™, Team Coach (ICF Continuing Coach Education), posiadam certyfikat konsultanta DISC D3 oraz trenera i coacha sprzedaży. Działam zgodnie ze standardem szkoleniowym HRD BP (Szkolenia Efektywne Biznesowo).

Magdalena Kostyra

menedżer, trener biznesu

Magdalena Kostyra

menedżer, trener biznesu

"Zbyt wielu ludzi przecenia to, kim nie jest i nie docenia tego, kim jest."- Malcolm Forbes. Pracę z ludźmi uwielbiam, za ich różnorodność oraz możliwość odkrywania tego, co w nich najlepsze. Od 4 lat wspieram w sektorze bankowości dział sprzedaży w obsłudze Klienta. Prowadzę warsztaty, szkolenia, udzielam konstruktywnej informacji zwrotnej. Motywuję pracowników do doskonalenia ich umiejętności, inspiruję do szukania nowych rozwiązań. W branży zaczynałam pracę jako doradca Klienta, w związku z tym potrafię spojrzeć na sprzedaż i rozwój z różnej perspektywy. Komunikacja oraz style zachowań to moja pasja. Pozwalają mi one lepiej poznać siebie oraz zrozumieć innych.

Opis w DISC:
Styl: Arbiter
Dominujące wartości: Niezależność , Lojalność
Postawy życiowe: Wewnętrzny spokój, Wiedza
Role w zespole: Analityk, Realizator

+48 507 845 065
Warszawa i cała Polska

Małgorzata Kaczyńska

psycholog biznesu

Małgorzata Kaczyńska

psycholog biznesu

Jestem właścicielką firmy doradczo-szkoleniowej FutureMD. Od wielu lat opracowuję i wdrażam projekty związane z zarządzaniem kapitałem ludzkim w sektorze usług medycznych. Jestem trenerem w zakresie zarządzania jakością w procesie kierowania zespołami ludzkimi, zarządzania efektywnością organizacji w procesach zmian, metod polepszania komunikacji i organizowania współpracy, profesjonalnej obsługi pacjenta, doskonalenia umiejętności osobistych personelu medycznego. Pracuję z właścicielami i menedżerami placówek medycznych nad rozwojem ich umiejętności, jak również rozwiązywaniem konkretnych problemów. Prowadzę dla nich coaching, mentoring i doradztwo biznesowe.

Małgorzata Warzycha

trener biznesu, coach, manager HR

Małgorzata Warzycha

trener biznesu, coach, manager HR

Od ponad dwudziestu lat, z powodzeniem, łączę rolę trenera biznesu, coacha i managera HR. Praktyczną wiedzę i bogatą empirię zdobyłam pracując w branży finansowej, produkcyjnej i usługowo-logistycznej u największych, polskich pracodawców. Jako dyrektor zarządzający kierowałam pracą zespołu HR liczącego 60 osób. Obecnie prowadzę firmę kompleksowo zajmującą się tematyką zarządzania zasobami ludzkimi. Z wykształcenia jestem magistrem socjologii, jak również absolwentką prestiżowych studiów podyplomowych w obszarze coachingu na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu i zarządzania ludźmi w firmie na Akademii L. Koźmińskiego w Warszawie. Jestem współautorką pracy dyplomowej „Narzędzia coachingowe wspierające kierowników liniowych w skutecznym osiąganiu celów”.

+48 505 484 020
województwo dolnośląskie, opolskie i mazowieckie + cała Polska

Marcin Zielonka

manager/handlowiec, coach, trener

Marcin Zielonka

manager/handlowiec, coach, trener

Jestem handlowcem, coachem, trenerem, działającym na rynku budowlanym i przemysłowym. Lubię uczyć się nowych rzeczy i przyjmować wyzwania. Jestem bezproblemowy, konkretny i mocno skupiony na realizacji zadania.

Marcin Ziółkowski

HR BP, rekruter

Marcin Ziółkowski

HR BP, rekruter

Od 12 lat zajmuję się rekrutacją i doradztwem w zakresie zarządzania personelem. Moją pasją jest praca z managerami nad kształtowaniem ich postaw i umiejętności managerskich. Kiedy widzę rozwój managera z którym pracuję i ewolucję z kierownika na lidera, to czuję, że to co robię ma sens i wpływ na polepszanie jakości i wydajności organizacji dla której pracuję.

+48 505 005 060
Warszawa

Marta Danecka

biolog, PhD, konsultant DISC D3

Marta Danecka

biolog, PhD, konsultant DISC D3

Moim celem jest wykorzystanie mojego doświadczenia, aby pomóc innym w budowaniu silnych i produktywnych zespołów szczególnie w dziedzinie life sciences. Ogromną satysfakcje sprawia mi pomaganie ludziom w rozpoznaniu i nazwaniu ich umiejętności, motywacji i preferowanych ról zespołowych. Jestem głęboko przekonana, że wspieranie zarówno pracodawców, jak i pracowników narzędziami opartymi na samoświadomości doprowadzi ich do doskonałości osobistej i zawodowej, wzmocni ich wydajność i zapewni rozwój zarówno pojedynczej jednostki, jak i całej firmy.

0049/15252118732
Niemcy, Polska

Marta Żurawska

specjalista ds.rekrutacji, psycholog

Marta Żurawska

specjalista ds.rekrutacji, psycholog

Jestem magistrem psychologii. Współpracuję z prywatną przychodnią Centrum Terapii Dialog, w której zajmuję się rekrutacją pracowników różnych działów (pracownicy Administracji, Działu Obsługi Pacjenta oraz Lekarze i Psychologowie).

Warszawa i okolice

Michał Harnik

trener biznesu, coach, specjalista zarządzania zmianą

Michał Harnik

trener biznesu, coach, specjalista zarządzania zmianą

"Marzyć, wierzyć, mieć odwagę, wykonać" - słowa, które wypowiedział Walt Disney, inspirują mnie od wielu lat w mojej pracy trenera biznesu i coacha. Od 7 lat prowadzę warsztaty dla osób, które chcą się rozwijać, lepiej poznać, częściej uśmiechać i poczuć dobrze we własnej skórze. Wiem o czym mówię, ponieważ 3 lata temu schudłem 32kg i moje szkolenia weszły na inny poziom dyskusji na temat zmiany. Zacząłem biegać, uprawiać sport siłowy (Kettlebell, TRX) i dzięki temu sam zostałem trenerem personalnym. Do tego w moim mieście razem z dwójką przyjaciół otworzyliśmy "Kopalnię Mocy" - miejsce, gdzie każdy może się zmienić, nie tylko fizycznie (dzięki pracy nad ciałem), ale również mentalnie (dzięki pracy z grupą "pozytywnych wariatów" i pracy nad samoświadomością, nawykami, przekonaniami). Pamiętajmy, że zmiany są nieodłączną częścią życia, a żeby lepiej zrozumieć zmianę, trzeba lepiej zrozumieć siebie. I właśnie w tym pomógł mi DISC D3 - wielość postaw, które odkrywa nam diagnoza, daje niesamowite możliwości do pracy nad sobą. Dlatego nie szukaj bohaterów, bądź jednym z nich!

+48 535 101 101
cała Polska

Michał Romanowski

HR manager / coach/trener

Michał Romanowski

HR manager / coach/trener

Posiadam wieloletnie doświadczenie biznesowe w firmach produkcyjnych na stanowiskach Dyrektora Zarządzającego, Dyrektora Zakładu i Dyrektora HR. Jestem trenerem wewnętrznym oraz coachem ICC (coaching indywidualny i team coaching). Prowadzę warsztaty dla zespołów kierowniczych ukierunkowane na rozwój (zmianę ) i wsparcie w realizacji celów zespołów - metodami coachingowymi. Korzystam z narzędzi rozwoju osobistego, prowadząc diagnozę potencjału (indywidualnego i dla zespołów) z wykorzystaniem DISC D3 oraz MindSonar.

+48 604 759 805
Wrocław - Polska

Monika Dorota Lorenc

trener, coach biznesu

Monika Dorota Lorenc

trener, coach biznesu

Pomagam ludziom i organizacjom osiągać zaplanowane cele, otwierać się na zmiany oraz oswajać strach przed nimi. Specjalizuję się w dostarczaniu narzędzi w obszarze samorealizacji, komunikacji, budowania relacji, kultury organizacji, zarządzania i przywództwa.
Nie boję się wyzwań. Pracuję z ludźmi na wszystkich szczeblach kariery. Prowadzę warsztaty i szkolenia dotyczące rozwoju osobistego, a przede wszystkim efektywności w komunikacji i dążeniu do celów.
Prywatnie jestem mamą dwójki cudownych dzieci. Moja praca jest jednocześnie moim hobby, prowadzę również stronę na facebooku, na której dzielę się tym, czego obecnie się uczę, propagując zasadę, że mały krok każdego dnia doprowadza nas do celu – w tym wypadku celem jest poszerzanie wiedzy z dziedziny motywacji i rozwoju osobistego.
W chwilach wolnych uwielbiam słuchać dobrej muzyki i czytać.

003547845750
Islandia, Polska

Monika Machnicka

psycholog, trener biznesu, coach ICC

Monika Machnicka

psycholog, trener biznesu, coach ICC

Jestem psychologiem, trenerem biznesu, coachem ICC. Odkąd pamiętam ciekawił mnie drugi człowiek. Lubię towarzyszyć ludziom w procesie zmiany.

+48 501 655 192
cała Polska

Monika Wilga

coach, trener, certyfikowany konsultant DISC D3

Monika Wilga

coach, trener, certyfikowany konsultant DISC D3

Jestem ekspertem rozwoju osobistego i zawodowego. Poprzez moją pracę dzielę się z innymi wiedzą i umiejętnościami, podnoszącymi jakość życia osobistego i zawodowego. Jestem pasjonatką coachingu, budowania zespołów i psychologii sprzedaży. Jako Life Coach pracuje indywidualnie nad tematyką: samorealizacji, poczucia własnej skuteczności, pewności siebie, motywacji, budowania relacji, asertywności.
Jako Business Coach pracuje indywidualnie nad tematyką: wzrostu sprzedaży, odpowiedzialności, zaangażowania, motywacji, osiągania lepszych wyników, budowania relacji i identyfikacji pracowników z firmą. Jako trener pracuje zgodnie z moimi wartościami, ucząc się wspólnie, a nie pouczając. Wspieram w rozwoju kompetencji zarządzania czasem, komunikacji, budowania zespołu oraz skutecznej sprzedaży.

+48 660 413 346
województwo pomorskie, cała Polska

Natalia Kotas-Rippel

psycholog pracy i organizacji, trener

Natalia Kotas-Rippel

psycholog pracy i organizacji, trener

Jestem psychologiem biznesu, trenerem, doradcą kariery; absolwentką Uniwersytetu Opolskiego – Wydziału Pedagogiki i Psychologii oraz Szkoły Trenerów. Jestem również Członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz International Association of Applied. Specjalizuję się w zagadnieniach komunikacji interpersonalnej, motywacji, negocjacji, asertywności, w zarządzaniu stresem, wypaleniu zawodowym, pracy z emocjami, w zagadnieniach obsługi klienta i sprzedaży oraz treningach umiejętności kierowniczych.

Paweł Sutowicz

coach, trener biznesu, trener mentalny sportowców

Paweł Sutowicz

coach, trener biznesu, trener mentalny sportowców

Od 2012 prowadzę własną działalność szkoleniowo-consultingową Centrum Szkoleń i Coachingu, w której odpowiadam za sprzedaż, badanie potrzeb szkoleniowych, projektowanie i prowadzenie warsztatów oraz zarządzanie ludźmi. Pracuję jako handlowiec, coach, trener biznesu oraz trener mentalny sportowców. Niezbędne kwalifikacje do prowadzenia szkoleń zdobyłem w 2011 roku w Akademii Trenerów Biznesu Kontrakt OSH, a pierwsze kroki w mojej przygodzie coachingowej stawiałem pod okiem Jenny Rogers, autorki bestselerowej książki Coaching jako uczestnik kursu podstawowego w 2012 roku. Ukończyłem również Studium Zawodowe Coacha Biznesu NOVO-z akredytacja ICF, oraz posiadam certyfikat coachingu Points of You, ciekawej metody rozwojowej, w której wykorzystuje się obraz i metaforę. Od lat pasjonuję się rozwojem osobistym oraz praktyczną psychologią pozytywną. Moje doświadczenia coachingowe to ponad 4500 godzin pracy z ludźmi m.in. w obszarach: wyzwań osobistych, rozwoju kariery oraz umiejętności biznesowych.

Przemysław Kołodziejczyk

przedsiębiorca, coach

Przemysław Kołodziejczyk

przedsiębiorca, coach

Jestem przedsiębiorcą z 17-letnim doświadczeniem w branży IT, absolwentem studiów MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania. W budowaniu firm zawsze największym wyzwaniem było odpowiednie przywództwo, a także dobór i rozwój właściwych ludzi. Wierzę, że w budowaniu przewagi konkurencyjnej ogromne znaczenie ma silny zespół, dobranie pracowników do odpowiednich zadań, stworzenie im warunków ku temu, aby w ramach organizacji mogli rozwijać swoje talenty. W tym właśnie dziś wspieram przedsiębiorców, diagnozując potencjał zespołów z wykorzystaniem badań kompetencji DISC D3.

+48 504 358 680
Łódź, cała Polska

Rafał Judek

trener, doradca

Rafał Judek

trener, doradca

Jestem trenerem biznesu i doradcą, w sprzedaży od 25 lat, m.in. w Gillette, Duracell, Hexelline, Herbapol, TP S.A, Orange. Pracowałem na stanowiskach handlowych i menadżerskich. Posiadam doświadczenie w sprzedaży, zarządzaniu, obsłudze klienta. Potrafię dopasować metody sprzedażowe do umiejętności zespołów. Techniki sprzedaży, cross-selling czy prospecting (technika poszukiwania najlepszych klientów) to moje „języczki uwagi”.

Robert Wójcik

trener, mentor, expert w biznesie Automotive, B2B

Robert Wójcik

trener, mentor, expert w biznesie Automotive, B2B

Dynamiczny i zorientowany na cel lider z profesjonalnymi umiejętnościami komunikacyjnymi i podejściem „do zrobienia” w każdym podejmowanym wyzwaniu. Posiadający duże doświadczenie na stanowisku dyrektora zarządzającego w organizacjach powyżej 100 osób. Wieloletnie udane zarządzanie zespołami w środowisku międzynarodowym i międzykulturowym. Wysoce efektywny sposób pracy z dbałością o szczegóły. Połączenie doświadczenia w biznesie i nowoczesnych narzędzi diagnozy to mój klucz do poprawy wydajności i maksymalizacji efektów. Expert, trener, mentor w branży Automotive.

+48 694 075 941
Warszawa

Ryszard Szostak

trener-coach biznesu

Ryszard Szostak

trener-coach biznesu

Zacząłem przygodę ze sprzedażą na początku lat 90, byłem odpowiedzialny za rozwój sieci sprzedaży oraz współpracę z kluczowymi klientami na rynku sprzedaży ratalnej, a następnie zdobywałem doświadczenie w pracy jako trener wewnętrzny w banku. Od 2000 roku pracuje na rynku biznesowym jako trener-konsultant-coach, przez 13 lat współpracowałem na wyłączność z Grupą Szkoleniową KONTRAKT-OSH, od 2013 roku jestem partnerem bizesowym Coach.pl oraz Centrum Szkoleń i Coachingu CSIS. Od 2004 roku zdobywam doświadczenia menadżerskie jako współwłaściciel w firmie prowadzącej sieć kawiarni oraz sal zabaw dla dzieci. Posiadam doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu standardów handlowych i obsługi klienta. Pracuję nad rozwojem kompetencji menadżerskich zarówno na sali szkoleniowej oraz prowadząc indywidualne procesy coachingowe dla menadżerów. Jestem autorem i wykładowcą studiów podyplomowych: Studium Trenerów i Coachów na Uczelni Łazarski w Warszawie.

+48 608 538 806
cała Polska

Sabina Kamińska

coach ICF, trener biznesu

Sabina Kamińska

coach ICF, trener biznesu

Jako trener i coach ICF korzystam z 18-letniego doświadczenia biznesowego zdobytego w międzynarodowych korporacjach. Prowadzę procesy coachingowe dla kadry menadżerskiej oraz klientów indywidualnych. Obecnie jestem w procesie akredytacji ICF (International Coach Federation) na poziomie ACC (Associate Certified Coach). Korzystam z narzędzi rozwoju osobistego, prowadząc diagnozę potencjału w oparciu o narzędzie DISC D3. Mam na swoim koncie ponad 3000 godzin szkoleniowych w tematyce m.in: zarządzanie zmianą, komunikacja interpersonalna, zarządzanie czasem, efektywne umiejętności kierownicze, efektywność osobista, rozwiązywanie konfliktów, train the trainer. Odpowiadałam za przygotowanie, wdrożenie i utrzymanie m.in. takich projektów jak: system ocen pracowniczych, rozwój talentów, zarządzanie przez cele, programy rozwojowe, adaptacja pracowników do zmian, procesy rekrutacyjne, procesy komunikacji wewnętrznej, outplacement. Jestem asesorem w procesach Assessment & Development Center. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Dziale Rozwoju Personelu w branży motoryzacyjnej, Agencji Doradztwa Personalnego i przez 15 lat w branży FMCG na stanowisku HR Managera. Jestem właścicielem firmy Przestrzeń Rozwoju - Trening, Coaching, Doradztwo.

Sławomir Górecki

coach, trener

Sławomir Górecki

coach, trener

Jestem praktykiem biznesu z długoletnim doświadczeniem menedżera w obszarze zarządzania, HR i logistyki. Obecnie pełnię funkcję CEO w Consulting Group. Jako dyplomowany coach zajmuję się odkrywaniem potencjału oraz eliminowaniem osobistych ograniczeń stojących na drodze do osiągnięcia celów. W pracy zawodowej skupiam się na ludziach, bo to od nich zależy sukces całej organizacji. Zajmuję się kompleksowym doradztwem w zakresie zatrudnienia właściwej osoby na konkretne stanowisko, obniżenia rotacji pracowników, tworzenia modelów kompetencji, ścieżek kariery i komunikacji wewnętrznej w organizacji.

Urszula Łaskawiec

trener, psycholog biznesu, trener komunikacji, konsultant DISC D3

Urszula Łaskawiec

trener, psycholog biznesu, trener komunikacji, konsultant DISC D3

Posiadam ponad 12 letnie doświadczenie w zakresie koordynowania projektów sprzedażowych oraz opieki posprzedażowej, a także komunikacji z Klientem. Rozwijam kompetencje komunikacyjne oraz umiejętności doradcze i rekomendacyjne managerów i zespołów (obecnie głównie w branży medycznej). Pomagam w doskonaleniu metod sprzedaży i obsługi klienta/pacjenta. Prowadzę szkolenie i warsztaty w zakresie: zarządzania jakością, metod polepszania komunikacji i organizowania współpracy, profesjonalnej obsługi pacjenta/klienta, a także doskonalenia umiejętności osobistych, a także treningi regulacji emocji.

Wojciech Walla

trener, coach

Wojciech Walla

trener, coach

Jestem trenerem wewnętrznym, coachem zespołów sprzedaży. Do moich kluczowych kompetencji zaliczam prowadzenie szkoleń grupowych w zakresie: sprzedaży (negocjacje biznesowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta, trudne sytuacje, telemarketing, komunikacja z klientem, sprzedaż ratalna), umiejętności osobistych (zarządzanie efektywnością osobistą, samoorganizacja, asertywność, autoprezentacja), zarządzania (zarządzanie strategiczne, sytuacyjne; motywowanie, delegowanie zadań i odpowiedzialności; budowanie zespołów; prowadzenie zebrań i spotkań grupowych; przywództwo, zarządzanie zespołem w zmianie; systemy ocen pracowniczych), społecznej odpowiedzialności biznesu.